Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőmet vagy a tanulást...

A barátnőmet vagy a tanulást válasszam?

Figyelt kérdés
Nemrég lett egy kapcsolatom, szeretem is a lányt, de ha vele vagyok, nem tudok annyit tanulni, hogy elérjek mindent amit szeretnék. Van pár év elmaradásom, de a céljaimat elszeretném érni. Érettségi évében vagyok, és nagyon sokat kell tennem azért, hogy legyen elég pontom majd. Továbbá hétvégente dolgozom. Létezik aranyközépút? Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

2016. szept. 22. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Egy lany sem eri meg hogy feladd miatta a celjaidat. Par ev mulva ugyis megcsalna vagy kidbona.
2016. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
#1 ej de bölcs vagy.
2016. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 acelsziv ***** válasza:
88%
A tanulásban van a jövőd koma. Egy nő ha szeret megérti. De nem éri meg egy nő - vagy fordított helyzetben egy fickó - miatt sem elhanyagolnia tanulást. Ismertem egy csajt aki az érettségi évében jött össze a faszijával. El is bukta az érettségit, azóta sincs neki és takarít. Nagy karrier.
2016. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

"#1 ej de bölcs vagy."


Olvastad te az itteni nok kerdeseit, amik ezekhez hasonloak?

- Megcsaltam a parom mit egyek?

- Nem a paromtol lettem terhes, hogy tudnam eltitkolni?

- Nos ferfival vagyok, mit tehetek?


Persze a ferfiak sem jobbak, jo esely van ra hogy hosszu tavon egy novel rosszabbul jar mint egy erettsegivel.

2016. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Tanulás, egyértelmű!

Egy nőbe sose bízz meg! Egyébként is elmúlik a szerelem, és mindenki továbbáll.

2016. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Válassz olyan barátnőt, akivel egymást támogatjátok a tanulásban. De ha tényleg ennyire elfoglalt vagy, ne köss le magadhoz senkit, engedd el. Bnőd lesz még elég, csak most nem tudsz tartós kapcsolatot bevállalni.
2016. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Tanulást.
2016. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tanulás. Ha igazán szeret akkor kibírja azt az időt amíg nem foglalkozol vele ennyit. Nem?
2016. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Baratnot szerezhetsz kesobb is,de a tudast mar nem biztos,hogy kesobb is be tudod potolni
2016. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a válaszok elég egyértelműek.
2016. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!