Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek általában csak...

Az emberek általában csak akkor keresnek, ha kell nekik valami. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Ez legyen egy általános kérdés, csak minimális infót szeretnék megadni:

- Az éltanulók között vagyok, sokszor kérik a segítségemet ebben, de a kérdésem pont nem erről szólna, hanem a normál társasági életről

- Leginkább a lányokkal van ez, és ezen belül is leginkább online, pedig élőben ez nem probléma

- Általában = az esetek érezhetően nagy részében

- Nem vagyok antiszociális meg ilyesmik, egy teljesen normális gimis srác


Kicsit belefáradtam ebbe a szerepbe már... mi lehet a gond velem? F18

Köszönök minden témához kapcsolódó, értelmes választ.



2016. szept. 23. 18:15
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan mond meg nekik, hogy nem segítesz, mivel csak akkor keresnek. Vagy csak nem írsz vissza.

Mikor neked kell valami, akkor ők segítenek?

2016. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a felszínes barátságok.Azon belül meg az érdek barátság.A pozitív az hogy felismerted,sok ember nem is tudja hogy milyen felszínes embereket mond barátjának.Sajna én meg úgs voltam hogy a volt haverommal nagyon jól kijöttünk,nagy barátnak tekintettem,de sajna ő ezt nem igazán viszonozta,a végén én lettem a szar.Azóta nem beszélek vele.Az a baj hogy 1 munkahelyen dolgozunk.
2016. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!