Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatok rosszul ha a...

Mit csinálhatok rosszul ha a nők általában szeretőnek akarnak?

Figyelt kérdés

Jó képűnek tartanak,nem nagy képűségből mondom de vonzom a nőket,sok lehetőségem lett volna hogy olyan nőket kapjak meg akiknek másnak pitizni kellett volna!

Bocsánat ha nagy képűnek hangzik,de tényleg ez van!

Már zavar a dolog és nem tudom mit csinálhatok rosszul,voltak komoly kapcsolataim de ott is mindog azt éreztem hogy szeretőnek akarnak tartani és nem akarnak velem tervezni,nem tudom mi lehet a gond!?


2012. ápr. 24. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem írtál magadról semmit, így a kérdésedre nem lehet válaszolni. Lehet, hogy komolytalan a viselkedésed pl.
2012. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hogy állsz anyqgilag? Lehet a külsöd miatt csqk arra kellesz aki pénzesebb az meg komolyra én erre gondolok
2012. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem állok jól,nem vkagyok csóri de gazdag sem,viszont a külsőmre mindig figyelek!Igényessen öltözködöm,szeretem a jó és márkás dolgokat,viszont nem viselkedem gyerekessen,inkább komoly vagyok ha úgy van,de általában laza vagyok és nyított de nem komolytalan.A viselkedésemmel nincs gond,pont ezért imádnak a nők,tudom ez megint nagyképűen hangzik,de imádnak velem lenni és jól érzik magukat velem,van egy típus amit vonzok,talán azért lehet ez
2012. ápr. 24. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ha komoly kapcsolatot akarnak, akkor bizony nem jó pont hogy falod a nőket, akik ráadásul láthatóan odavannak érted. Így folyton ott lesz a kísértés. Ha elhízik, ha sokat dolgozik és nem kívánja a szexet, ha esetleg terhes lesz akkor neked könnyű lesz máshol keresni és megkapni, amire vágysz.
2012. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 10:41


Nem falom a nőket éppen ez az!Sokszor lett volna lehetőségem,de nem éltem vissza!Hazudnék ha 1-szer 2-szer nem haszáltam ki a lehetőséget,de 2-szer volt ilyen,mindig ő kezdenek rám nyomulni és már zavar sokszor!Mindig megtalálnak és már néha zavaró,úgy közelítenek hozzám mintha ezer éve ismernénk egymást,amúgy hűséges típus vagyok,de még is sokan a nő falót látják bennem,valószínű a kinézetem miatt,de arról meg nem tehetek

2012. ápr. 24. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért arra kiváncsi lennék hogy ezt miből szürted le?megmondták hogy csak arra kellesz vagy mi?
2012. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha elhízik, ha sokat dolgozik és nem kívánja a szexet, ha esetleg terhes lesz akkor neked könnyű lesz máshol keresni és megkapni, amire vágysz.


Igen ebben igazad van,de akkor sem csalnék meg senkit,soha nem is tettem!Nem tehetek róla hogy az ilyen típusú nők izgatnak fel,de akkor sem csalnék meg senkit,akkor inkább nem szexelnék,volt ilyenre példa hogy a volt barátnőm ehízott nagyon,nem kívántam,pedig szerettem ennek ellenére még sem mentem félre,pedig 6 hónapig nem volt szex

2012. ápr. 24. 10:54
 8/12 anonim ***** válasza:

"viszont a külsőmre mindig figyelek!"

vö.

"a kinézetem miatt,de arról meg nem tehetek"

Dehogynem tehetsz róla :D


Ne haragudj, de amiket itt leírtál, azok hatalmas közhelyek, tele helyesírási és stilisztikai hibával. Plusz azt tudjuk, hogy van önbizalmad és fontosnak tartod a külsőt (például fel sem merül benned, hogy az általad említett nők esetleg ne a külsőd alapján ítéljenek meg).


Ami eddig kiderült rólad, az alapján vsz ha független lennék, én is max. egy kalandra csábítanálak el..

2012. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 10:51


Onnan szűrtem le hogy amikor kezdett komolyra fordúlni a dolog akkor vagy megváltoztak vagy leléptek,vagy azzal gyanúsítottak hogy megcsalom őket,pedog soha de soha egy nőt sem csaltam meg!

2012. ápr. 24. 10:56
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 10:54


Miért te nem a külső alapján mész oda hozzá azért mert szimpatikus és vagy megtetszett?Elsőre mindig a külső dönt,hiszen az alapján szólítasz le valakit!Azmeg hogy valaki igényes az nem tudom miért gond?Az nem egyenlő azzal hogy egy nő csábász és hogy nem érdeklik a belső értékek,tikit választanál?Egy igénytelen koszos embert vagy azt aki rendes is és ad is magára?

2012. ápr. 24. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!