Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem ismerek sok lányt, de...

Nem ismerek sok lányt, de szeretnék egy kapcsolatot és próbálkoztam facebook-on ráírni egy-két szimpatikus lányra, de általában egy-két mondat után nem válaszoltak, mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Pedig nem írtam bunkó dolgokat, de nem voltam szerintem nyuszi se. Teljesen átlag srác vagyok, aki tud vicces is lenni. Elsősorban hölgyek válaszát várnám, hátha ők meg tudják fejteni ezt a nagy titkot! :)

2014. jún. 15. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2014. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszel nekik, vagy csak rosszakat találtál meg, akik nem keresnek párt, van barátjuk csak nincs kiírva és hasonlók. 16/L
2014. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hmm hat egyszeruen lehet rossz lanyoknal probalkozol :) ne add fel:) ha nem valaszolnak igy jartak :) nem torsz nagyon a lenyegre mar az elejen?
2014. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy random módon írogatsz ne számíts túl sok jóra.

hány éves vagy?

2014. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a nagyon sok es gyors, valamint segitokesz valaszt :) Egy 20 eves miskolci remelhetoleg egyetem elott allo srac vagyok es felvett az egyik lany facen aztan szimpatikusnak talaltam es rairtam es ilyen alap ismerkedos kerdest tettem fel, hogy nemismerem szemelyesen, de melyik osztalyba jar, aztan nincsvalasz, es ez mar parszor megtortent velem aztan nemtudom mit rontok el :) Nemtudok eljutni addig, hogy felkeltsem az erdeklodesuket :)
2014. jún. 15. 23:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehat csomoszor beszelgettem igy facen ismerkedes celjabol es altalaban ilyen egy-ket nap utan jo esetben mar nem beszelunk, vagy csak en irok rajuk :)
2014. jún. 15. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj érdeklődési kör alapján ráírni valakire, faceből általában ki lehet találni hogy mi érdekli a lányt.
2014. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!