Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szóljak a páromnak, vagy...

Szóljak a páromnak, vagy hagyjam a csodába?

Figyelt kérdés
Ma levittem a kislányomat egy kicsit a friss levegőre sétálni. Úgy voltam vele, hogy ha már lent vagyok, akkor be is vásárolok. Bementem a kis boltba, szépen bevásároltam ami kell. Amikor a pénztárnál fizettem és mindent elpakolva elindultam kifele, a kasszánál álló nő megszólalt, hogy kíváncsi rá, hogy vajon én tudom azt, hogy ki az apja a gyereknek? Őszintén bevallom, hogy nem vagyok egy szent életű nő, elég sok butaságot csináltam kamaszként. Többek között kavargattam a fent említett nő volt férjével is (itt megjegyezném, hogy nem miattam váltak el, az előző évben mentek szét, én kb olyan kilenc éve voltam neki olyan futó kaland), nem dicsekedni akarok, mert ez nem dicsőség. De azóta normalizálódott az életem, három éve boldog párkapcsolatban vagyok, egy hónapja született meg a közös gyerekünk. Megértem őt valamennyire, de nagyon bánt, hogy úgy állít be mindenki előtt, mintha egy prostituált lennék.

2016. okt. 7. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Mivel az ő szemében tényleg csak egy lotyó vagy. Főleg mivel ő érzelmileg is érintett a volt férje miatt.

Ne is várd, hogy jó véleményen legyen rólad.

Ettől függetlenül te tudod az igazat magadról, és elsősorban ez számít. Aztán persze az sem mindegy, hogy a társadalom meg az emberek mit gondolnak rólad, hiszen sokmindent befolyásolhat a rossz megítélés. Például egy munkahelyen lehet, hogy a rossz híred miatt nem téged választanak, habár megfelelnél a munkára stb.

Számomra csak az nem tiszta, hogy miről akarsz szólni a párodnak?

Meg akarod veretni vele a nőt vagy mi?

2016. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Már elnézést, de akármilyen életet is éltél azelőtt, a bolti pénztárosnak a világon semmi köze hozzá. Az a dolga, hogy kiszolgáljon és annyi. Én biztosan kiosztottam volna, ezek után pedig az a minimum, hogy be nem teszem többé a lábam a boltba.
2016. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Vásárlók könyve :)

Ez persze nem nyújt megoldást semmire, de a főnök csak emiatt mehet be az önkormányzatba hóvégén. Oda meg nem szeretünk járni :)

2016. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem első, nem akarom megveretni, csak hogy beszéljük meg, mert amikor csak találkozunk, ő beszólogat. Amúgy a faluban mindenki tudja, hogy milyen voltam, de azt is látják, hogy igyekszek rendbe tenni az életemet. Van egy kilenc éves kisfiam is egy előző kapcsolatomból (tizenkilenc évesen szültem) őt is nevelem rendesen, a mostani párommal meg májusban jegyeztük el egymást.
2016. okt. 7. 15:33
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Megbeszéléshez minek kell a párod?

Beszéld meg vele te. A párodnak maximum a fenyegetés meg a megfélemlítés lehetne a szerepe ebben az ügyben. Márpedig te megbeszélni akarod csak.

Akkor hajrá. Menj oda, állj elé és mondd el neki ezt. Megváltoztál, megbántál dolgokat, szálljon le rólad.

2016. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Várd be melója után és beszélgess el vele. Ha a gyerekről tudod, hogy 100%ban a párod az apja akkor meg végképp ne vidd oda a beszélgetésre, mert lehet kételyeket ültetnél el.


Nekem nem kellene gyerek olyan fiatalon.

Ám ha tudod milyen "bűneid voltak" egyszer beszélj a nő fejével, hogy te javítasz a dolgaidon és fogja be a rosszat akaró száját. De valahol megértem a másik felet is. Énis megjegyeztem a "volt városi k€#€a" volt osztálytársamnak, hogy mi van ribi xD nyomod az ipart még?

Csoda, hogy kinőtte, de lehet róla tudni: Nem élvezi már a szexet (és velem egy idősről van szó- 23)


Rajta van egy maradandó mecsét, ahogy rajtad is lehetséges.

Meg persze minden embernek megvan a maga véleménye, ahogy nekünk is és azt nem befolyásolhatja senki. Lehet te se fogod az övét.

23-N

2016. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de azt vágta a képembe, hogy akár a Szűz Mária is lehetek, az ő szemében akkor is egy utolsó k***va leszek. Amúgy a párom nem bántaná, mert neki az az elve, hogy amit lehet, azt erőszak nélkül kell elintézni. Meg ő is beszélt már vele egyszer. Akkor egy ideig leállt
2016. okt. 7. 16:01
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Én nem mennék oda többet. Úgysem tudod meggyőzni arról , hogy megváltoztál. Magyarázkodni, meg megalázkodni nem kell , miközben r-bancoz, meg k-vának nevez!

Ne foglalkozz vele, kerüld el és kész.

Én nem szólnék a páromnak.

2016. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Ne szólj a párodnak. Még csak az hiányzik, hogy ő is elgondolkodjon ezen a kérdésen. Mert feltételezem, neki nem mesélted el, hogy fűvel-fával, nős férfiakkal is szexeltél, nem kell a bogarat a fülébe ültetni.
2016. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen esélytelen hogy meggyőzd. A pároddal vagy nélküle vagy a pápát is hívhatod, az ő véleménye nem fog változni.
2016. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!