Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet a páromnak?

Mi baja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

Lassan 3 és fél éve vagyunk együtt barátnőmmel. Együtt lakunk, Ő 24 éves én 22. Én is első vagyok neki és ő is nekem.


Én nyugodtabb típus vagyok, még soha nem látott idegesnek. Nem beszélek csúnyán sem, soha.


Ő az idegbetegebb típus. Elég sokszor lefogyatékosozik és hiába szólok neki, hogy ez bántó és kezdem unni ahogy beszél velem. Egyszerűen nem akar megváltozni. Rájön egy roham ha mondjuk valamit elcseszek lakástakarítás közben stb. és úgy beszél velem mint a kutyával. 10 perc múlva megha mi sem történt volna, újra kedves.


Elegem van ebből a hangulatingadozásokból. Valaki eltudna látni valami tanáccsal, hogy mitévő legyek?


2015. szept. 5. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha megtanulsz együttélni a hangulatingadozásokkal. Ilyen a párod, és kész. Én is rendszeresen anyázok mindenkire a környezetemben, aki valami baromságot csinál vagy mond - és mindenki tudja, hogy ezt tőlem a legkevésbé sem kell komolyan venni, mert egyszerűen én így mondom, hogy nem értek egyet.
2015. szept. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%
kúrd meg keményen akkor majd nem lesz ereje ingadozni
2015. szept. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,de sose gondolom komolyan az ilyeneket,kivéve amikor igen.
2015. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Lekeversz neki egyet, mikor nagyon belejön. Ezt hívják orvosi szaknyelven sokkterápiának. Attól elgondolkodik.

Bár te is elgondolkodhatsz rajta, hogy érdemes-e tovább nyújtani a dolgot, mert ha már most se bírod, akkor 5 év múlva még ennyire se fogod, és egy esetleges gyerekkel kínosabb lesz a kapcsolat megszakítása.

2015. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ütés nem megoldás,sőt semmi sem az.


"Én is első vagyok neki és ő is nekem. " ->A gond itt van.Lehet,hogy ő megunt,vagy próbálja felmérni a határokat tudatosan.VAGY,AMIT NAGYOBB ESÉLYŰNEK TARTOK,hogy mivel az első vagy neki,lehet,hogy amúgy társfüggő vagy kapcsolatfüggő,esetlen személyiségzavaros.Ez igényel pszichológust.Nem biztos,hogy személyiségzavar,nagyobb eséllyel igazából szeretethiány van mögötte.


Amikor ilyen voltam(bár nem fogyatékosoztam le senkit),akkor az volt a bajom,hogy SOSEM VOLT ELÉG a szeretetéből.Nekem mindig ez a bajom.Ha kapok egy kicsi szeretetet,akkor értelemszerűen többre vágyok,mert olyan szinten nem szeretnek sem itthon,sem máshol(nem mindig én vagyok a rossz),hogy egyszerűen azt sem tudom,mi az,hogy szeretet.Csak szeretném tudni,de már nagyon.


Azóta egyébként változtam,mert mások szóltak,hogy ez így marhára nem jó,és én is tudtam,hogy rengeteg hibám van.


Most egy a kérdés:miért "nem nyílik mégsem az ajtó",hogy bebizonyíthassam,hogy megváltoztam?És hogy végre szeressen valaki?


Olyankor egyébként engem az változtatott meg,hogy szakított velem az első párom.Úgyhogy,amivel a legjobbat teszel neki,hogy szakítassz vele,még hozzá minél előbb,gyorsabban,és VISSZAVONHATATLANUL!


Ha ő elgondolkozik magán,akkor sem szabad neki esélyt adnod,mert a te személyiséged(ami egyébként biztos,hogy rendben van!) kihozná belőle,hiszen neked a múltat kell jelenteni számára,nem mást.


Neked pedig tudni kell őt elengedni,mert nem veled,és nem érted kell,hogy megváltozzon,hanem azért,hogy belássa a hibáit,és magáért tegyen egy lépést!Magyarul hiába nem látja most azt,hogy segítessz neki A VÉGLEGES SZAKÍTÁSSAL,de később befogja látni,hogy segítettél neki.


Én is beláttam.Kellett hozzá jó sok idő!


De elengedni még mindig tanulok,kőkemény lecke!


Szóval nincs ultimátum,mert NEM FOG TARTÓSAN megváltozni.EZt garantálom neked.Bármennyire is szereted,bármennyire is az első... jobb,ha szakítassz.

2015. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!