Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A férjem barátja, jóindulatból...

A férjem barátja, jóindulatból mondhat ilyet a kórházban fekvő páromnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
A párom hosszas kezelelés miatt kórházban van, és ez a barátja, arra hívta fel a figyelmét, hogy én egyedül vagyok otthon. Magyarul szabad préda vagyok a férfiaknak... Ezzel mit akarhat elérni? Vagy miért mond ilyet egy állítólagos barát?

2016. jún. 1. 10:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mi volt a szövegkörnyezet.
2016. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy csak pocsék a humora, és így akart csipkelődni a férjeddel, hogy felvidítsa.


Ha egyébként nem úgy ismer téged, mint aki egyből pasizni kezd, amit a párja a lábát kiteszi, más oka nem volt erre.


Abban az estben lehetne jóindulatú figyelmeztetés is, de akkor meg feltételezem, hogy TE nem írnál ki róla kérdést, mert nagyon is jól tudnád, miért mondta...


Szóval nyugodj le, a pasi csak idióta, és lehet hogy zavarban is volt (kínos a barátod kiszolgáltatva látni), azért mond ilyen ökörséget.

2016. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
mi van? akit őrizni kell,hogy nehogy félre lépjen, az úgyis félre lép. normális kapcsolatban ilyen fel sem merül
2016. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Egy konfliktus előzte meg ezt a helyzetet, ezt a "barátot" én már elhajtottam, mert pont ő próbálkozott nálam.
2016. jún. 1. 11:03
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Akkor hajtsa el a párod a "barátját". Ez egyértelműen egy rosszindulatú utalgatás. Egy ilyen előzmény és egy ilyen megjegyzés után mindkettőtök számára nemkívánatos személynek kellene minősülnie.
2016. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem akkor te is tudod, hogy miért mondott ilyent. Az is lehet, hogy össze akar ugrasztani benneteket a flrjeddel, bosszúból, amiért egyszer lekapcsoltad. Mondjuk a férjed tisztádban van azzal, hogy egyedül vagy, ha ő a kórházban van. Szerintem nem kell ennek jelentőséget adni, hiszen ott van köztetek a bizalom nem?
2016. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak poénkodott.

Ha férjed nem foglalkozik vele, akkor neked sem kell.

2016. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem ilyet azért mond mert egy kőkorszaki bunkó.
2016. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Lehet csak a biztonságodért aggódott. Bizonyos környékeken elég rossz a közbiztonság. Egyedül otthon lévő nő-nél miért kell arra asszociálni hogy a félrelépésre gondolt?
2016. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%
Tuti nem jóindulatból mondta. Sztem olyan, mint a többi beképzelt tapló típusú pasas: sérti a büszkeségét, hogy elhajtottad, ezért próbál a párodnál befeketíteni. Plusz ugye sokan tartják magukat ahhoz, hogy a nő mindenkor k.va, akkor is, ha mindenkivel összefekszik, de főleg akkor, ha vele nem :D.
2016. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!