Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szóljak a páromnak, vagy...

Szóljak a páromnak, vagy hagyjam a csodába?

Figyelt kérdés
Ma levittem a kislányomat egy kicsit a friss levegőre sétálni. Úgy voltam vele, hogy ha már lent vagyok, akkor be is vásárolok. Bementem a kis boltba, szépen bevásároltam ami kell. Amikor a pénztárnál fizettem és mindent elpakolva elindultam kifele, a kasszánál álló nő megszólalt, hogy kíváncsi rá, hogy vajon én tudom azt, hogy ki az apja a gyereknek? Őszintén bevallom, hogy nem vagyok egy szent életű nő, elég sok butaságot csináltam kamaszként. Többek között kavargattam a fent említett nő volt férjével is (itt megjegyezném, hogy nem miattam váltak el, az előző évben mentek szét, én kb olyan kilenc éve voltam neki olyan futó kaland), nem dicsekedni akarok, mert ez nem dicsőség. De azóta normalizálódott az életem, három éve boldog párkapcsolatban vagyok, egy hónapja született meg a közös gyerekünk. Megértem őt valamennyire, de nagyon bánt, hogy úgy állít be mindenki előtt, mintha egy prostituált lennék.

2016. okt. 7. 15:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem miattam mentek szét. Tavalyi évben váltak el, amikor sokadjára is félre lépett a férj. Valami huszonéves fiatal lánnyal.
2016. nov. 17. 07:59
 22/24 anonim ***** válasza:

"Őszintén bevallom, hogy nem vagyok egy szent életű nő...Többek között kavargattam a fent említett nő volt férjével is "

"már egyszer bocsánatot kértem tőle."


Ez a nő nem tudja megbocsájtani, hogy elcsábítottad a az ő férjét is!

Ezt te is tudod, hiszen különben nem kértél volna bocsánatot tőle!!

Ráadásul a helyi kisbolt a falud pletyka központja. Oda futnak be a helyi hírek.

Hogy ki, kivel, meg, hogy te már -szinte- mindenkivel...

A falu szája pedig nem felejt!!


Egyetlen megoldás van -mint már írták mások is-, hogy elköltözöl.

Persze ha a pasizást nem tudod abba hagyni, akkor semmi értelme.


(Amúgy eddig nem nagyon reagáltál az "elköltözéses" felvetésekre!)

2016. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Szóljak a páromnak"


Miért akarnál "szólni" neki??!

Éppen elég lehet neki, amiket naponta az ő fülébe is duruzsolnak a falusiak.

Te elmesélted neki a múltadnak az egyik felét,

a falu népe meg elmeséli neki a másik felét is.

2016. nov. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elköltözni, mert én itt nőttem fel, a falusiak meg tudják, hogy milyen voltam. De azt is, hogy változtam. Elmúlt az a korszakom, változtam és ez a fontos szerintem. Az ő kapcsolata se miattam ment tönkre, a férje amúgy is egy csélcsap volt.
2016. nov. 21. 05:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!