Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most érezzem magam cikinek/...

Most érezzem magam cikinek/ ódivatúnak?

Figyelt kérdés

Már régóta érzem , hogy nem olyan vagyok , mint a többi srác. Nem nagyon követem a mai divatot , tehát a mostani srácoknak többnyire más a frizurájuk , pl : oldalt le van nyírva , de nekem normális . Nem szoktam úgy kiöltözni , mint egy celeb , inkább egyszerü ruhákban , ami kényelmes. Zenéböl is inkább klasszikusokat , vagy rockot , nem csípem annyira a mai elektro zenéket- DE ez csak az én véleményem. Néha érdekelnek az új filmek is , de itt ott szeretek megnézni a 2000-es évekböl is filmeket. Csak néha nem hagy nyugodni az , hogy azt gondolom , hogy nem haladok eléggé a korral , és hogy emiatt az emberek ódivatúnak tartanak. Elnézést ezért a gagyi kérdésért , csak azt hiszem , hogy a tinédzser-korral küzködöm.Tehát értsétek azt , hogy a példaképeim inkább régi emberek pl : John Lennon , Kurt Cobain stb....

Még fiatal vagyok , ez majd át fog menni ?

Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi , negatív kommenteket NEM kérek !



2016. jan. 15. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és miért baj az, ha nem vagy olyan mint a többiek? Én megőrülök már ettől a stílustól amit a mai fiók (és lányok) követnek, pedig én is a korosztályba tartozom. Nem baj ha különbözöl egyáltalán
2016. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól. hogy nem hordasz egyenfrizurát, celeb holmikat, még nem vagy ódivatú. Nem ciki szerintem, ha szereted a klasszikus zenét, régi filmeket. Nem kell elvegyülni a tömegben, szerencsére nem vagyunk egyformák. Örülj neki, hogy nem egy vagy egy a sok közül, van egyéniséged, még akkor is, ha magadat ódivatúnak érzed. Nem vagy az. Szerintem.
2016. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Én a fekete&fehér magyar filmeket is megnézem, szóval...:'D
2016. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igazából 15 vagyok csak :/ utolsó - amugy megkérdezhetem , hány éves vagy ?
2016. jan. 15. 19:06
 5/17 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, és ne aggódj, nem vagy egyedül, sokan vannak még rajtad kívül, akik hasonlóak. Egyébként lehet úgy is "lépést tartani", hogy az ember nem áll be a mai buta-divat sorába, mert egyébként vannak ám jó cuccok is a mai zenében, filmekben, ruházatban, vannak "mai" inspiráló emberek is. Csak meg kell tanulni szelektálni :)


Egyébként ha egy picit is megnyugtat: az én párom 21 éves, a mi korosztályunkban is vannak már bőséggel olyanok, akiket te a szövegedben "többi srác"-nak nevezel. A párom nem hord feszülős (skinny) farmerokat (a fiúk nagyrésze már azt hord), "normális" haja van, régi zenéket hallgat (ő is főleg rockot), régi filmeket szeret. Mégis vannak barátai, párkapcsolata, meg minden :)

2016. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Igen, remélhetőleg egyszer majd lesz kiforrott, tényleg egyedi ízlésed és nem ilyen trágya alakokra tekintesz majd példaképként.
2016. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kiket értesz trágyának?
2016. jan. 15. 19:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezted, 18 vagyok:]
2016. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Ne foglalkozz vele valószínüleg hallvány fogalma nincs arról ki az a John Lennon vagy mi az a Nirvana.Vagy csak cinikus próbált lenni.Ajánlom neki hogy inkább az utóbbi.

Amúgy meg nekem sokkal jobban tetszik a normális hajés öltözz úgy ahogy neked tetszik.És ezek a mai unalmas,semmitmindó tucatzenék soha de soha nem fognak a nyomába érni a klasszikus és a rockzenének.A régebbi filmek is ezerszer jobbak voltak mint a maiak.Ezek nem azt jelentik hogy ódivatú vagy csak hogy tudod mi a jó.Hidd el ez sokkal jobb mintha ilyen 12 egy tucat sztárokat imádó divatmajom lennél.

2016. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Persze, hogy fogalmam sincs róla, halandó ember honnan is tudhatná? Kérlek vezess be ezoterikus tanaidba, hogy rájöhessek, ki az a John Lennon, ha nem csak egy trágya ember, aki mellesleg teljesen középszerű zenét csinált, ami akkor menő volt, pont mint ahogy ma menő pl. Kanye West. Milyen az a normális haj, áruld már el? Az aztán az extremitás, ha le van nyírva oldalt. Még az is lehet, hogy jobban állna neked.
2016. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!