Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lett divat a külső...

Miért lett divat a külső alapján ítélkezés? Lányok válaszát várom. Fiúk is írhatnak.

Figyelt kérdés
Tehát az a kérdés foglalkoztat hogy miért ítélnek a mai lányok külső alapján. Én lány vagyok , de esküszöm hányingerem van a sok buta lánytól. Tisztelet a kivételnek. Meg azt bírom még , hogy látnak egy páva kinézetű "fiút" , és jujj de cuki , jajj de helyes . Én meg csak nézek , ők a helyesek ?! Az én iskolámban van egy fiú , akivel együtt vagyok . Neki is annyiszor beszóltak ilyen pávák a 160 centijükkel , de a barátom le se tojta. Mikor még nem voltam vele együtt , csak néztem , nagyon tetszett/tetszik. Ő egy rapper stílusú egyén . Mindig fekete bő cuccokban van , 80 évek zenéit hallgat . És mindenki basz...tata , mert hogy milyen. Mikor összejöttem vele , kiderült hogy rendkívül intelligens. 4 es tanuló , és imádja a történelmet és az antik dolgokat. S engem az szomorít el , hogy sok lány , csak azt látja ami az orra előtt van. S ha valaki más , rögtön el kell ítélni. Miért ? Az én barátomat , 100 pávára nem cserélném le . Tisztelettudó , szeret , udvarias, és különleges. És tényleg az szomorít el , hogy az ilyen pláza cicák folyamatosan mindenkinek beszólogatnak. Múltkor is egy csapat fiúcska beszólt egy VAK bácsinak hogy mivan baz..meg , nem látsz a szemedtől ? Komolyan mondom hogy nekem esett rosszul . Miért kell ilyen gonoszul viselkedni ? Arra nem gondoltok hogy ti is kerülhettek ilyen helyzetbe ? Persze tisztelet mind a lányoknak és fiúknak akik nem ilyenek.

2016. okt. 11. 01:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úristen, akk te egy szent vagy, mert nem páwa fiúval jársz? Ha a barátod nagy ívben sz@rt rá eddig, h mit mondanak a 'plázacicák', akk te mért lovagolsz még mindig ezen? Nyílván mert pontosan azon a szinten vagy, mint ők, látszik az írásodon is.
2016. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Mert az emberek nem azzal foglalkoznak hogy nekik mi a jó, hanem az, hogy mások mit gondolnak róluk. Az sokkal fontosabb sokaknak sajnos, hogy a mások gondolatai mik őróluk, s közben elfelejtenek élni és csak a maguknak fontos dolgokkal törődni. Ezért van az, hogy a nagy többség nem a neki tetsző életet éli hanem az elvárásoknak próbál megfelelni és abban vergődik.
2016. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A külső elsőre fontos, de a szépség, hogy kinek mi etszik... Ez változó, relatív. A külső nyilván azért fontos, mert valakit először megnézel, aztán simered meg, de van egy olyan mondás, hogy minél jobban szeretsz (megismersz, egy kutya) valakit, annál kevésbé számít a külsője. Szóval nem ez minden. Nyilván, elsőre nem hátrány, ha valaki ki is néz valahogyan, de nem ez minden. A külső pedig... A szépség is relatív fogalom, mindenkinek más tetszik. A plázacicák meg az ilyesféle emberek idegtépőek, de én már rájuk sme hedrítek. Nem érdekelnek. Te se fogalalkozz velük. Ha te szereted őt (márpedig leírásod szerint külsőre talán engem sem annyira fogott volna meg, de a személyisége igenis bejön, összességében semmi rosszat nem tudok rá mondnai, mert kit érdekel, hogyan öltözködik? A '80- as évek zenéje pedig jó. Én is azt hallgatom), akkor szeresd és pont ne foglalkozz vele, mit gondolnak mások.
2016. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyáltalán mi az istenért kell ítélkezni.. fszért nem törődik mindenki a saját életével.

Az összes olyan öltözködési vagy viselkedési stílus amely nem belülről jön hanem külső programok (pl kitalált stílusirányzatok) irányítják, csak eszközök hogy elbutítsanak hogy birkát nevelhessenek az emberekből, hisz azokat könnyű irányítani...

Így lesznek pávák meg plázacicák, akiknek nagyrészt ramaty az életük, de teljesen mindegy mert mindenkinek megvan a saját baja, de a lehetősége is mindig hogy magához képest fejlődjön.

2016. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!