Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az embereknek miért fáj a...

Az embereknek miért fáj a másik ember sikere?

Figyelt kérdés
Elmagyarázná valaki,mert nem tudom megérteni.

2016. okt. 7. 11:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Részemről nem az zavar ha valaki sikeres lesz, hanem az amilyen személlyé változtatja őket a siker. Sajnos több a negatív példa mint a pozitív.
2016. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
te nem vagy irigy sose?
2016. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktam.
2016. okt. 7. 11:45
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

irigység, normális emberi tulajdonság agy szintig.


Talán mert mi is szeretnénk boldog és szabad életet, így jó hogy irigykedünk olyanra akinek ez megadatott és nem tölti az életét sz@ros munkával.

2016. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert az ellentétek teremtik egymást, ha valaki jólétben él az csak akkor lehetséges, ha más nem... és a buta emberek irigykednek és másokat hibáztatnak a saját sikertelenségükért... régen én is ilyen voltam, szerecsére én rájöttem magamtól, hogy ez nem visz előrébb csak rombadönt...
2016. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert buták. Nem jutottak még el odáig, hogy tenni kéne az életükért és akkor az övéké is jó lenne. Ehhez viszont vagy hülyék vagy lusták, így csak irigykedni tudnak. Szánalmasak az ilyen emberek. Én messze kerülöm őket, mert csal lehúznak.
2016. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is tegnap még beképzelt voltam, ma már tökéletes.
2016. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
esküszöm, ez egy új csoda. a mai emberekből kiveszett az irigység mindennemű érzése. tényleg ennyire álszentek vagytok válaszolók?
2016. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Azért van egy másik oldala is a dolognak, nem csak az irigység.


Pl Rubik Ernő sikere nem fáj nekem, de mondjuk Mészáros Lőrincé, vagy Habony Árpádé igen.

2016. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Komolyan neked az a csoda hogy ha nem irigy valaki? Hát elég sz...ar ismerőseid lehetnek. Az én környezetemben nem irigyek az emberek, talán mert hajlandóak tenni az életükért és nem érnek rá...
2016. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!