Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lesznek a közeljövőben olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesznek a közeljövőben olyan programok Budapesten, ahol lányokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
A szórakozóhelyek nem annyira érdekelnek, olyan helyre vagyok kíváncsi, ahol nyugodtan lehet beszélgetni és nagyjából korombeli lányok/nők vannak. 18l

2016. aug. 29. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni! Piacon, uszodában, villamosmegállóban, bárhol.
2016. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell hozzá program?Vagy inkább fordítva...legyen az a programod,hogy ismerkedj lányokkal.
2016. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

A legaktuálisabb, hogy valakivel összeismerkedsz és elmentek valami nyugodt helyre beszélgetni:D Bár az Eklektika kávézót tudom ajánlanli, nem voltam még nekem is csak mondták, hogy ott könnyebb valamennyivel ismerkedni.

19/l

2016. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla hogy lenne, buli viszont lesz 10.én, ösztrosokk.

Ha van kedved ismerkedni egy nyugodt helyen, én mindig benne vagyok egy kávéban. Írj ha gondolod :)

21/l

2016. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az Eklektika nem zárt be amúgy egy ideje?


a kérdésre válaszolva, a szórakozóhelyeken kívül tényleg elég kevés lehetőség van, egyedül a Pride hét jutott eszembe, olyankor rengeteg workshopot és mindenféle programot tartanak, nem csak bulikat meg a felvonulást, de hát ugye az csak évente egyszer van. hébe-hóba szoktak tartani beszélgetéseket meg vitafórumokat egyébként, ezeknek szoktak csinálni facebookon eventet. figyelgesd a budapest pride és a labrisz oldalát. :)


21/L/L

2016. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Holnap például lesz egy társasjáték est, ami Pikk Dáma névre hallgat, szerintem jó hangulatú, jó lenne erősíteni a fiatalok táborát ott :)
2016. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem írhatsz. szívesen találkozom :)

17/L/L

2016. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!