Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nincs igazam?

Benjiro Hungaria kérdése:

Szerintetek nincs igazam?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Minden nap, amikor haza jövök a gimiből, nagyon éhes és hulla fáradt vagyok, ugyanis a sulitól másfél órára lakomm, és a tömegközlekedést használom. Amikor haza jövök (16:30), mindík olyan éhes vagyok, hogy legszívesebben befalnék egy 52 centis pizzát. De apám erre mit mond, szó sem lehet róla, nem ehetsz, csak egy falatot, és majd este vacsorázunk együtt. Én ezt értem hogy a család együtt ül le a fő(bb) étkezésekhez, de a vacsora ahhoz még nagyon messze van. Szóval, mindíg várnom kell plusz 3 órát, hogy ehessek. Nektek erről mi a véleményetek? Egy normális család esetében, amikoro a gyerek haza megy éhesen és fáradtan, eszik! Nem?

2016. okt. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura. Szerintem. Mármint logikus, hogy tök éhes vagy mikor az iskolába csak ebédet eszel 1-2 óra fele. Én tuti kiakadnék, ha megpróbálnák megszabni hogy ehetek e délután vagy sem. Persze értem, hogy nem jó belakni vacsora előtt, de akkor is.

Más család más szokások, de szerintem ez hülyeség. Én tuti ennék a helyedbe. (Nyilván nem pizzát mondjuk, mert az minden nap nem egészséges plusz pénzügyileg is megterhelő)

2016. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyílván nem pizzát, csak mondtam valamit. :)
2016. okt. 18. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De igazad van. Hogy lehet valaki ilyen apa, hogy a gyermekétől megtagadja a jogosan kért étkezést, csak egy falatot ehet, főleg akkor, ha egész nap iskolában van, és késő délután ér haza fáradtan éhesen? Majd el kell telnie 3 órának, hogy teljesen étkezhessen? Vajon ebben az apában van szeretett a fia iránt? Hát ezt nem értem! A legjobb családban ilyen nem valószínű, hogy előfordulna, hogy a gyermeküktől megtagadják a jogosan igényelt egész étkezést, amikor fáradtan éhesen ér haza az iskolából. Ne haragudj, hogy ennyire ki fakadtam, de nagyon megértelek.
2016. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apád egy gyökér, nincs mit ragozni ezen.
2016. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan későn(fél nyolckor) már nem is szabad enni.

Elhíztok tőle és a fogatok is károsodhat

2016. okt. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejlodesben vagy. Ha 1/2 5-kor ehes vagy, enned kell. Mint az uzsonna a kicsiknel. Csomagolj magadnak szenvicset reggel, olyat, ami kibirja delutanig es edd meg utkozben. De ez akkor is gaz, ehes kiskorunak enni kell adni. Persze a csaladi vacsi szerintem is fontos, de a ketto nem zarja ki egymast. (Egy anyuka)
2016. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!