Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem furcsa, hogy egy...

Csak nekem furcsa, hogy egy ismerősöm akivel egyszer beszéltem, a semmiből rám ír és programra hív? Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tavaly találkoztam egy lánnyal,mert új volt a városban.Ő általa ismertem meg a kérdésben szereplő lányt. Akkor egyszer találkoztam vele.Beszéltünk pár mondatot és ennyi. Tavaly tavasz óta nem,nem is találkoztunk, semmi.


Múlthéten rám írt,hogy nincs e kedvem vele shoppingolni menni.Mondtam,hogy orvoshoz megyek,meg akkor értem haza a munkából pont Pestről szóval nem sok kedvem lett volna amúgy sem vissza utazni.


Ma ismét rám írt,hogy mi van velem,szándékosan nem írtam vissza rögtön,meg amúgy is legjobb barátnőmnél voltam,kávéztunk. Később vissza írtam rá ,hogy szia,nem sok minden ott? erre annyit ír semmi shoppingolok, írtam na az jó, és ennyi.


Sejtésem szerint senki nem akar vele menni vagy nem tudom,pedig a facebookon eléggé népszerű lánynak tűnik,sok emberrel pózol mindig.


Nekem ezek olyan érdekesek,hogy a semmiből, nem ciki neki?


Nekem sose eszembe nem jutna ráírni vkire akivel pár mondatot váltottunk eltelik 1,5 év és gondolok egyet rá írok :D :D


2016. okt. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Inkább laza, barátkozós.

Más meg azt várja, hogy miért nem írnak rá csak úgy 😊

2016. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nincs ló, jó a szamár is elven van. Nincs kivel elmennie, ezért keresett fel téged. Vagy akkor is szimpatikus voltál neki, csak volt valami oka, hogy nem közeledett, ami azóta megszűnt. Ha sok emberrel pózol, de sose ugyanazokkal, akkor valószínüleg nincsenek igazi barátai.

Akár jól is elsülhet ez a dolog, de ne fordíts rá szerintem különösebb figyelmet. Neked ő szimpatikus?

2016. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyanazokkal is van sok kepe van szoval vannak baratai.

Sajnos nem tul szimpi a lany. Van egy furcsa stilusa amivel nem tudok azonosulni. Pont olyan ember tipust kepvisel akiket en nem szeretek es kerulom oket.

Meg erdekesmod 1,5 evig sose irt ram. Csak most. Szoval nekem is ilyen nincs lo jo a szamar is effektusnak tunik!

2016. okt. 21. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akkor mindenáron szeretnek barátkozni, mert magányosak, vagy nem is tudom. Valószínű hogy most jutottál eszébe.

Bár hogyha a találkozásotok után rögtön írna akkor megértem, de így tényleg kicsit furcsa.

2016. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátha utána írt volna és legalább havi szinten megkeresett volna minimum,nem lenne ennyire furcsa. De így... Inkább hagyom, egyszer csak leesik,hogy nem akarok vele találkozni.
2016. okt. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!