Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott a pasi egy programra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott a pasi egy programra, de nem tudtam elmenni, mert eltört a lábam és otthon fekszem, mint egy darab fa és ezt mondtam is neki. Ezek után egy üzenetet sem tud írni, bogy hogy vagyok (2 napja). Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Több hónapja tart az ismerkedés, de általában társaságban bulizunk mindig, a végére általában ketten maradunk. Max. csók volt eddig, egyébként nem nyomulok rá, kedves vagyok, az elején többet léptem felé, de mintha félne, így most már általában ő jelentkezik kb. 3-4 naponta. Mit akarhat?
2012. dec. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az is érdekes, hogy te miért nem hívod ha pl nem jelentkezik 3-4 napig.
2012. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos azt hitte leráztad...
2012. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert kifejtette, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot (még az elején), viszont nagyon jól érezzük magunkat együtt buli szinten :) Így én nem akarom elijeszteni a nyomulással, viszont nyilván szeretnék többet, azért is írtam ki a kérdést. Abban bízom, h megváltozik a véleménye. Amennyire jó együtt és abból, hogy mindig keres azt gondolom, csak idő kérdése...
2012. dec. 14. 13:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h azt hitte. Szerintem ismer annyira, hogy ilyennel nem viccelek, plusz azért nem zárnám be magam a lakásba hetekre... Ez a város pedig kicsi, bármikor össze lehet futni úgy, hogy ha hazudok, akkor ugye nincs rajtam gipsz!!
2012. dec. 14. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
nem furcsa, bunkó a pasi, hogy nem érdeklődik.
2012. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az olyan csajoknak mondtam, hogy nem szeretnék komoly kapcsolatot, akik nem tetszettek eléggé, épp csak annyira, hogy szexeljek velük, de annyira már nem, hogy barátnőként mutassam be a barátaimnak.

Valószínű ráunt, hogy már több hónapja csapja a szelet a maga módján és még semmi szex nem volt köztetek.

2012. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!