Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig tart egy embernél az...

Meddig tart egy embernél az erkölcs és a alázattal teli jóindulat? Amíg nem érzi a pénz szagát, vagy ameddig azt érzi hogy egyedül van és már nincs mellette senki?

Figyelt kérdés
Amikor egy ugyanazon szakképesítéssel rendelkező 5 nő jelentkezik egy munkakörbe, annyi különbséggel hogy 4 szerényebb adottságúnak még nyelvvizsgája is van és több éves munkatapasztalat a szőke bombázóhoz képest. A szőke bombázónak csak érettségije van és jobb teste mint a többi nőnek. De a többi sem csúnya csak nincs olyan jó fenekük és akkora mellük. A vállalkozó mégis a bombanőt veszi fel titkárnőnek. Amikor bombanő túllépi hatáskörét egy folyamaton belül akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy mennyire becsüli meg a munkáját. Ha annyira félne egy kirugástól, akkor nagyobb alázattal bírna és megválogatná a szavait. Az köztudott hogy akinek pénze nincsen és nem jár társaságba, valószínüleg az életbe nem kap jó nőt, pedig van belőle ezer főleg itt a gyakorin, itt élnek szinte. Na most egy igazgatónak könnyű dolga van, mert könnyű munkát biztosít a bombanőnek és cserébe szexel vele a munkaviszony "fennállásáig". De nem mindenki tudja a kellemeset összekötni a hasznossal. Valakinek mélyen zsebbe kell nyúlnia ahhoz hogy egy miniszoknyás dekoratív sminkelt nőt kapjon aki a kedvében jár és alkalmazkodik a körülményekhez. Pedig a miniszoknya majdnem minden nőnél megtalálható a szekrényben. És a retikül is. Mégis nagy igénynek tekintik ha valakinek elvárásai vannak. Amit egyesek meg is kapnak. De az semmibe nem került a bombanőnek hogy elkezdett kedveskedni és szép ruhában megjelenni, majd levetkőzött a szexhez. Ezt A férfi és megteszi mégsem kér százezreket egy nőtől se, hogy megkaphassák őt. Valahogy a szép nőnek teljesen máshogy forognak az agytekervénye mint egy normális embernek. Nem mindegyik egyén kifejezett célja a gyerekvállalás. A saját önzősége és agyafúrt beképzeltsége miatt vannak ekkora igényei. A legegyszerűbb lenne kényszerűen tapasztalniuk a rossz létet hogy utána az apró dolgokat is megtudják becsülni, valamint ne csak azt vegyék észre akinek volt pénze minden nap éveken keresztül kondiba járni és kigyúrnia magát, mellesleg bmw-vel járkál.
2016. okt. 24. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2016. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az 1- el.
2016. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amig nem érzi a pénz szagát,tisztelet a kivételnek.

A bombanõ meg arra jó,amire és amikor megunják munkanélküli segélyre lesz szüksége,a másik 5 nõ pedig élni fogja boldogan az életét a munkájában is.

2016. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi van, leáraztak a kőbányait, hogy egy hónap utan megint volt pénzed lerészegedni és folytatod az agymenésed?

Azt hittem, hogy már elment a kedved a bombanőzéstől, de ezek szerint hülyébb vagy, mint gondoltam.

2016. okt. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked igazán elmehetett volna a kedved a kislányok után rohangálástól, mert még a végén az apjuk lecsap vagy feljelent.(pedofil) Te megszállott sültbolond vagy az összes fórumon amit készítek.
2016. okt. 25. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon hülye lehetsz, ha még mindig nem érted meg, hogy egy 16 évessel együtt lenni nem pedofília.

"A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom"

Tehát ismét elmondom. Ha szart sem tudsz az adott témáról, akkor ne pofázz.

A barátnőm apjával teljesen jó a viszonyom, nem tudom miért csapna le. A feljelentést meg méginkabb nem értem, mivel semmi törvénytelent nem tettem.

Már megint üldözési mániád van? Nem kéne több oldalas monológot írni, amiben arról hisztizel, hogy szűzen fogsz megdögleni és akkor talan nem érnék az idióta kérdéseidhez. Különben minden ilyen kérdéshez írok, arról meg nem én tehetek, hogy az esetek többségében te írod ki a nyarvogós kérdéseket.

2016. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő.

Amúgy megj: nem egészen olyan a világ,ahogyan látod.

2016. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!