Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ebben az esetben ki a hibás?

Ebben az esetben ki a hibás?

Figyelt kérdés
Nos. Az exemre anya a kapcsolatunk elején azt mondta hogy lehet gyereke van. Meggyőztem anyát hogy nincs is neki. Jó elfogadta. Az exem 2 hónap után neki állt anyának hogy mit képzelt magáról hogy azt mondta gyereke van. Meg még sok finomságot mondott rá. Ebben az esetben anyát védtem meg. Szerintetek ki a hibás? Azt mondja az exem hogy semmit sem ér hogy őt akkor megvédtem mert, amikor anyába belekötött, akkor anyát védtem. De szerintem meg helyes volt hogy megvédtem mert minek állt anyának ha egyszer én már beszéltem anyával?
2016. okt. 31. 23:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem meg kellett volna beszélni a dolgot mindkettőnekegymással, és akkor nincs ekkora nézet eltérés bár én se örülnék ha közölnek hogy terhes vagyok..
2016. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az anya.
2016. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenki hibás. Mindhárman hibásak vagytok.

Te legkevésbé. Aztán anyud, utána párod.

De mindhárman alkalmatlanok vagytok bármiféle emberi kapcsolatra.

2016. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!