Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben miért én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben miért én vagyok a hibás, azért mert a fiú szakított a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy az egyik legjobb barátnőm,barátnője(aki egyébként az enyém is volt)és fiúja "társaságába"még január környékén illeszkedtem be.

A barátnőm barátnője legyen X.

X-nek volt a barátja,akit egyébként helyesnek találtam,de nem érdekelt,mivel barátnője volt X,de igazából mindenkivel egyre jobban összeszoktam a társaságból,és egyre jobban megismertem X barátját,legyen Z.

Na,de ugye én megtetszettem Z-nek(egyébként már április végén beleszerettem),és mondta,hogy szakítani fog X-el,mert hogy tetszem neki,és hiába próbálja elnyomni magában nem tudja.

De én kértem,hogy ne,meg,hogy akkor ne találkozzunk,kerüljük egymást,és akkor azt mondta,hogy megpróbálja,de a tudtom nélkül szakított vele május közepén,és elmondta X-nek,hogy azért mert tetszem neki,és már sokkal többet érez.

Na és akkor persze írogatott nekem X,hogy "büdös k,meg,hogy halnék meg"

de sajnos nem csak ő,hanem a társaságból mindenki ellenem fordult,és engem hibáztaTNAK,mert elválasztottam a két legédesebb párt,egyedül a legjobb barátnőm áll mellettem,és Z,akivel még úgymond nem jöttünk össze.Vagyis hivatalosan nem járunk,de félek is az egésztől emiatt.

Pedig nem voltam rámenős,nem erőltettem semmit,még csók se volt,de mégis én vagyok a hibás ezért.


2016. máj. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
X+Y=Z
2016. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk pontosan hogy viselkedtel. Ha nem is volt csok attol meg lehetett olyn florolo rautalo a magatartasod
2016. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Z jól tette, hogy nem hitegette a barátnőjét, de én rá lennék dühös a helyedben, mert arra semmi szükség nem volt, hogy ellened fordítsa az exét.
2016. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikusan szar helyzet. Érthető a volt barátnő dühe (a k.urvázás már nem!), de te meg nyugodj meg, ettől még nem leszel a gonosz harmadik.
2016. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!