Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pszichológusnál ez összeférhet...

Pszichológusnál ez összeférhetetlenséget jelent?

Figyelt kérdés
Szeretnék pszichológushoz járni és egyik barátom, akit nagyon szeretek, de nagyon sok probléma van vele (nekem is) jár egy pszichológushoz. Járhatok én is ehhez a pszichológushoz, vagy ez szakmailag összeférhetetlen lenne? A megbeszélendő problémáim nagy része erről a barátomról szól.

2016. nov. 1. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem. Úgysem mondhat el semmit sem a másiknak a magánjellegű dolgokról.
2016. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg akár pont előnyös is lenne hogy őt teljesen ismeri
2016. nov. 1. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. En is oda jarok, ahova a baratnom. Sot, a pszichologus mondta neki, hogy vigyen el engem is, meg majd a csoportterapiara is. (Szorongasos depresszios zavar)
2016. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

De teljesen elvonatkoztatni se tud. Én se tudnék. Lényegében át tudná nekem adni azt a tudást amivel manipulálhatom. Akár jó irányba persze, ami mindkettőnknek javára válna.

2016. nov. 1. 14:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Második: és neked hogy szokott lenni amikor vele kapcsolatosan mondasz valamit? Érzed hogy azért tud segíteni, mert tudja hogy a másik fél ugyanezt hogy látja?
2016. nov. 1. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Pont arról a barátodtól akarsz vele beszélni? Eszedbe ne jusson hozzá menni. Valószínűleg el is utasítaná, már amennyiben professzionális szakember. Az én anyám csak beszélni szeretett volna egyszer a pszichológusommal, ő meg elutasította. Etikátlan és nagyon amatőr húzás lenne a részéről, ha fogadna téged.
2016. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet
2016. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!