Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások szerint is fura, aki ilyen?

Mások szerint is fura, aki ilyen?

Figyelt kérdés
Addott egy lány. Tizennyolc éves, szeret egyedül lenni, félénk, visszahúzódó természetű. Otthon se nagyon beszélget senkivel, bár ha valami bántja, elmondja a szüleinek. Nincs sok barátja, nem is nagyon szeret barátkozni, de akik vannak, azokkal jól kijön. Vallásos és ezt nyíltan fel is vállalja. Szeret olvasni, biciklizni, legtöbbet a cicájával szeret lenni. Nem öltözködik kirívóan, sőt, inkább a zárt ruházatot kedveli, alapozót használ csak, vagyis nem sminkeli magát szerte szét.

2016. nov. 4. 07:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van mögötte ténylegesen egy ember érzésekkel, érdeklődési körrel, önálló gondolatokkal, akkor szerintem semmi baj sincs az általad felsorolt dolgokkal. Legalábbis nem gondolom, hogy ez, vagy bármilyen más életstílus a mérvadó egy ember megítélésében.

Inkább a kommunikáció, hogy ne csak ezt tudja elmondani magáról, mert az élete, személyisége amúgy üres, nem érdeklődik és nem nyitott, ha jön esetleg valami más az életébe. Na akkor már fura lenne (számomra).

2016. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig az emberek azért idegenkednek a nagyon visszafogott, erkölcsös társaiktól, mert egyszerűen a sok szabály és merevebb életfelfogás miatt az ilyen emberekről azt hiszik, hogy nagyon makacsok, hajlamosak démonizálni azt ami szembe megy az elveikkel (egyszerűen rossz stb.) és sokkal kevésbé befogadóbbak, kompromisszum képesek mint egy nyitottabb társuk. Legalábbis szerintem ez a negatív kép ami leginkább kialakult általánosságban. Első válaszoló voltam még, ja és 23/f
2016. nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem fura, inkább szomorú, hogy 18 évesen ennyire be van zárkózva, semmi szociális életet nem él szinte (bocs, ez jön át), nem ÉL. ÉS nem, nem a bulizásra még ész nélküli piálásra értem. De ha neked (neked?) így jó, hogy elvágod magad a világtól, lelke(d) rajta.
2016. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok, de nem vágom el magam a külvilágtól. Van egypár barátom, akikkel jól kijövök és néha elmegyünk biciklizni, üdítőzni, meg ilyenek. Van érdeklődésem, azt is tudom, hogy mit szeretnék érettségi után tanulni.
2016. nov. 4. 08:48
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdezi megijedtem hogy rólam írsz e, de menyugodtam.detto ez vagyok mint te,ennyi időd. Figyelj, a konyvet ne a borítja alapján iteld meg, te tudod milyen vagy,mennyit érsz milyen értékeid vannak. Szóval ne aggódj,a baratiad,csalados tudjaki ki vagy, es a többi ne érdekeljen , mrt csak magaddal cseszel ki
2016. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura.
2016. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a leírás se volt teljesen őszinte.

"Legtöbbet a cicájával szeret lenni"

Ezt komolyan gondoltad?

Szerintem normális vagy, csak elég aszociális vagy.

2016. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, van egy aranyos perzsa cica kölyköm. Szeretek vele sokat foglalkozni, játszani vele.
2016. nov. 4. 12:29
 9/17 A felhasználó ***** válasza:
51%
Ebből max a vallásosság ami fura. Buta extrokra meg nem kell hallgatni.
2016. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A vallásosságot se úgy kell elképzelni, hogy hirdetem mindenhol az igét, meg ilyenek. Csupán hiszek Istenben, nem járok templomba, de imádkozni azt időközönként szoktam.
2016. nov. 4. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!