Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások szerint is fura, aki ilyen?

Mások szerint is fura, aki ilyen?

Figyelt kérdés
Addott egy lány. Tizennyolc éves, szeret egyedül lenni, félénk, visszahúzódó természetű. Otthon se nagyon beszélget senkivel, bár ha valami bántja, elmondja a szüleinek. Nincs sok barátja, nem is nagyon szeret barátkozni, de akik vannak, azokkal jól kijön. Vallásos és ezt nyíltan fel is vállalja. Szeret olvasni, biciklizni, legtöbbet a cicájával szeret lenni. Nem öltözködik kirívóan, sőt, inkább a zárt ruházatot kedveli, alapozót használ csak, vagyis nem sminkeli magát szerte szét.

2016. nov. 4. 07:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ritka kincs vagy :)
2016. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Bár nem tudom, hogy miért vagyok az.
2016. nov. 4. 18:07
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy :) Én is kb ilyesmi vagyok, a vallásos részt leszámitva.

Amúgy az egyik válaszoló irta, hogy szomorú, hogy nem élsz szociális életet...Mi ebben a szomorú? Nekem van 1 barátnőm, akivel igazán jóba vagyok, meg rajta kivül az osztályomban 5-6 másik ember, akikkel elbeszélgetek és ennyi, de nekem ez bőven elég. Nekem épp az a fárasztó, amikor minden 2. percben odajön hozzám valaki beszélgetni és mindenkinek jópofizni kell meg érdeklődni felőle meg ilyenek. Én meg épp azokat nem értem, hogy birják ezt ki, akik nem tudnak úgy lemenni a boltba pl., hogy közbe minimum fél tucat spontán emberrel az utcán ne kelljen leállniuk beszélgetni.

18L

2016. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ebben semmi fura nincsen, nem mindenki harsány, k urvás, bulizós, ivós lány. van ilyen is, olyan is. ez teljesen rendben van, semmi szélsőségeset nem látok benne.
2016. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket nem fogadják el az emberek nagy része, az extrovertáltaké a világ, ők meg felszinesek, nem sokat tudnak arról ami a felszin alatt van. Ismerek ilyen embereket, elvárják, hogy te is legyél nyitott és közvetlen, illetve beszédes, mert ők olyanok. Szóvá is teszik páran, hogy számukra furcsa egy visszahúzódó csendes ember, hogy ezt nem tudják megérteni hogy lehet valaki ilyen.

Statisztikák mutatják, hogy extrvertált emberekből több van, az okát nem tudom. De ez van.

Az ilyen csendes embereknek meg kell tanulniuk leszarni a negativ véleményt illetve azt hogy nem kell megfelelni az extrovertáltaknak. Legyen önmaga, én ezt mondom. De az jó ha baj van akkor elmondja valakinek, a te esetedben a szüleid. Ne folyjtsd magadba soha. Vagy ird le.

18 éves azt irtad, ebben a korosztályban még az van hogy az ilyet halálra szekálják, kivánom neked, hogy ezt az időszakot még bird ki, később már nem lesz ez, legfeljebb átnéznek rajtad, és nem nagyon fognak veled foglalkozni.

Nem, nem fura, nincs két egyforma ember és meg kell érteni, hogy nem lehet mindenki közvetlen, és beszédes.

2016. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit számít. Csak tények számítanak.
2016. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi a fura? Általában az amiről véleményt alkotnék, de kevés információval rendelkezem róla, viszont valamilyen jelzőt mégiscsak rá kell aggatnom, olyan nincs hogy valamit ne címkézzek fel.


Te nem vagy fura, a megadott információid alapján egy normál értékrenddel rendelkező lány vagy, akire legfeljebb azért mondják ezt, mert ebben a magából teljesen kifordult világban nem ez a megszokott...

2016. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!