Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazam lehet? Mások szerint...

Igazam lehet? Mások szerint is szegény? Érdemes vele foglalkoznia?

Figyelt kérdés

Tudom mindenféle pénzéhes ku***nak el leszek mondva de nem érdekel!

Barátnőmre nyomol egy srác és tőlem kért tanácsot barátnőm mert a srácelhivta randizni és nem tud dönteni... Le akarom róla beszélni mert eléggé gázos a gyerek. Mindig úgy öltözik mint ha valami nagy ember lenne. Elegáns öltözet. De télleg mindig. Volt hogy meccsre is nyakkendőbe volt. Arany ékszerek rajta meg menő haj és közben egy opel astra f a kocsija. Most kérdem én ha valaki télleg olyan komoly ember akkor nem ilyen autóval mászkál. Azt se lehet tudni mit melózik ha egyátalán dolgozik. Suliba nem jár már az biztos és asszem nem is fejezte be. Nem hiszem hogy dolgozik. Egyszer láttam egy teherautóval de akkor se munkás öltözetben volt. Meg azért is problémás mert anno egyik barátnőm uncsitesójára rá volt állva. Szerelmes volt belé közben alig ismerte meg kamu faceról írogatott neki persze ő tagadta hogy köze kenne hozzá. Szerelmet vallott és a lány elutasitotta de utána se hagyta békén. Írogatott neki meg ilyenek. Próbált mindig a lány kedvében járni de semmi értelme nem volt. A lényeg az hogy félek ha ezt így elmonfom bnőmnek hogy szerintem egy csoró senki lúzer akkor kiakad rám. Szerintetek nekem van igazam? Szóljak vmit?


2016. febr. 12. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj barátnőddel erről s kérd meg, beszéljen fiúval e dolgairól, miért csinálja, eléggé fura. Ha ez stílusa s jó ember, ez van. Ha nem ez stílusa, ne legyen ennyire mást mutató ok nélkül.
2016. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
persze,szólj neki.meg ha tényleg kamu faceról irogat másoknak,nem lehet egy IQ bajnok.
2016. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Látom unatkozol, hogy ennyit foglalkozol más dolgával.
2016. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát a semmiből nem lesz az embernek olyan ruhája meg autója,szóval nem hiszem hogy egy "csoró senki lúzer"...

Egyébként ne szólj bele,mondd meg a barátnődnek hogy döntse el maga.

2016. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, de utálom az ilyen embereket, mint te, aki mindenki magánéletébe bele akar szólni. Te csak törődjél szépen saját magaddal meg a saját pasiddal (ha van). A barátnőd majd eldönti, hogy neki szimpi-e ez az ember és elmegy-e vele randizni vagy sem. Ha elmegy vele, akkor meg majd eldönti, hogy lesz-e belőle hosszabb távú dolog vagy sem. Neked ehhez semmi közöd!
2016. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy mi laikusok hozzáállunk:

Ha a srác így akar gazdagnak tűnni közbe nem az az beteges.

Lehet, hogy undorodik a mai divattól, ezért öltözködik inkább elegánsan.

De még soha nem is beszéltél a sráccal, honnan tudnád milyen ember? Nem szimpatikus neked, de ettől még lehet normális.


A te szituációdba:

Amúgy nem érdemes. Ezért fordult hozzád, mert nem tud dönteni. Tudja milyen ember vagy, ezért a te véleményedet kéri ki, amit már ki is fejtettél. Nem a miénket. Ugyanezeket mond meg neki.

Meg ha tényleg bejönne neki a srác nem vacillálna.

2016. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj le! Az ilyen emberekből lesz a papucs férj. Ha barátnőd meg csak kettyinteni akar vele, ahhoz meg semmi közöd!
2016. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenekből papucs férj? Egyébként tipikus cigány viselkedésjegyeket lehet megfigyelni a srác viselkedésében.
2016. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiderült ez a stílusa és elvileg így érzi jol magát. Ezt mondta barátnőmnek ő és a srácnak az egyik haverja is. Kamu face az nem biztos csak a csaj gondolta.
2016. febr. 14. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Te most komolyan egy kocsiról itélsz meg valakit??

Oké szerintem ez nem gáz de a többi igen. Inkább a többi hogy egy nyomulós, hazudós és félős (nem meri felvállalni hogy ki és most a kamufacere gondolok) Hány éves a srác?

2016. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!