Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Lányok, ti mit szólnátok egy ilyen jellegű ajándékhoz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy talál tetszik nektek valaki, persze csak olyan szinten, hogy elismeritek, "nem rossz". Tőle kapnátok egy olyan ajándékot, hogy rajzolna rólatok egy portrét, a rajzot pedig odaadná. Először is: Szeret az ember saját magáról egy portrét kapni? Másodszor, ha már kap egy rajzot olyasvalakitől, aki "nem rossz", zavarba jönne, lefagyna, vagy örülne neki? Ki mit tenne ilyen esetben?

2016. nov. 8. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ne rola keszits portret.

Valami masrol, ami neki fontos, inkabb arrol. Sajat kepet ugyse rakna ki senki

2016. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Bar hozzateszem, a lanyoknaktetszik, ha a hiusagukat/szepseguket dicserik.
2016. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha ilyent kapnék ajándékba. Persze ettől még nem érdekelnél jobban. :D
2016. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sose akartam magamról portrét, de sokan akarnak. Amúgy a mű minőségétől is függ a reakció azért, mivel én is rég óta rajzolok, így nem ájulok el 2 vonaltól:D Ettől még rendesen megköszönném meg minden és semmiképp se kezdeném el sorolni az elrajzolásokat:D Mondjuk én jobban örülnék ha nem engem rajzolna le, hanem mondjuk valamit ami kapcsolódik valamihez amit szeretek. Például, imádom a skyrimet, ha rajzol nekem egy skyrimes képet, azt jobban értékelem mintha a saját fejem látom viszont:D Mondjuk attól hogy szép a kép és örülök neki, nem biztos hogy a "nem rossz" kategóriából kijön csak ezzel és rögtön beleszerelmesedek. Mondjuk az is igaz hogy kicsit lefagynék ha csak úgy a semmiből kapnék egy ilyet:D
2016. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki és nagy becsben tartanám. Csodás, ritka gesztus, keveseknek jut ilyen.


Nem rendelnék magamról portrét, de ha valaki lerajzolna vagy lefestene, büszkén tenném ki a nappalim falára, és mindig jó érzéssel töltene el, amikor ránéznék.

2016. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen örülnék neki, hiszen ha a rajz szépen kidolgozott, nem összecsapott 10 perces munka akkor mégiscsak időt és energiát szánt rám. Jóleső érzés ha gondolnak rám.
2016. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!