Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz évfordulóra? És szerintetek hol csináltathatom meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt a kulcstartót szeretném a barátomnak adni:

[link]

Szerintem személyes, és nem tudom, nagyon megtetszett :) Viszont a problémám az, hogy nem tudom hol tudnám megcsináltatni... Szerintetek? És tetszik nektek?


2015. márc. 9. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a szeretőjét. Ő is ilyet akar neki
2015. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
ez ilyen menstruációs naptár szerűség?
2015. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
hat ez g*ci romantikus...
2015. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.: Inkább a te párod szeretőjével beszélgess erről, és ha nem tudsz hozzászólni értelmesen, akkor minek válaszolsz?


2: Nem, azt hiszem a szövegkörnyezetből nem túl nehéz kitalálni, hogy ez egy évfordulós ajándék, így nyilván az a nap lenne rajta, amikor összejöttünk, de azért, na, megértem, a szövegértést érettségin kérik számon, az meg nem mindenkinek sikerül...


3: Hát... szerintem az, és amúgy meg inkább adok ilyet, mint egy nyomi, elcsépelt, félbetört szívet, amit minden tinilány adogat a padijának, és amit úgyse hordana.

2015. márc. 9. 19:47
 5/8 anonim válasza:
szerintem bárhol megcsinálják ahol gravíroznak
2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ötletes. Szerintem tetszene is neki. Legalábbis Páromnak tetszett.


Ahol gravíroznak ott biztos megcsinálják.


N

2015. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 werertz válasza:
ha mindenkeppen sajatkezzel akarod akkor sutheto gyurma vagy zsugorka ^^ Sok sikert ...szerintem aranyos otlet de mondjuk en meg foznek is melle vagy meg valami mert evfordulo:))
2015. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az nyilván lesz :DDD Sütit miindig csinálok legalább.
2015. márc. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!