Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kissebb koromban többször is...

Kissebb koromban többször is csókolóztam a szomszéd lánnyal. Én is lány vagyok . Miért tehettük ezt?

Figyelt kérdés
Kb 7-8 èvesek lehettünk ès házaspárost játszottunk, , úgy hogy mind a ketten így mostmár felnőve (17) a fiúkhoz vonzódunk ,szóval heterók vagyunk . Mostmár így visszagondolva nekem dúrva :D. Szerintetek mièrt tehettük, mert nekem fogalmam sincs. Ő mostmár elköltözött ès így èrettebb fejjel mèg sosem beszèltünk erről.
2016. nov. 21. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi! Kislánykorban 7-8 évesen még nem alakul ki 100%-osan hogy milyen nemhez vonzódsz! Tehát játék során ebben a korban még nem tudtátok mi az hogy leszbi vki. Ahogy azt sem hogy a természetes az hogy lányként a fiúkhoz vonzódtok ha minden rendben! Persze a tudatban megmarad még felnőttként is az emlék.Nyilván már tudod ,hogy fiúkhoz vonzódsz így szerintem semmiféle rossz nincs ebben. Egyébként fiúknál is előfordul ilyesmi sőt még ragozhatnánk és felnőttként mégsem lesznek homoszexuálisok! Persze vannak ellenpéldák is! Ezek tudatalatti dolgok,ha viszont később kialakul a ferde hajlam úgymond akkor már lehet gondolkodni azon ,hogy helyes-e vagy sem!

Szerintem kár ezen gondolkodni miért volt,ugyanis játék volt mind 2 részről hisz későbbiekben nem lett folytatása a dolognak.

2016. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sem nem nagy ugy hisz gyerekek voltatok es kivancsiak csupan jatek volt az egesz
2016. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!