Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az egyik szomszéd többször...

Ha az egyik szomszéd többször a kertem fölött repteti a drónját és engem kameráz, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rohadt idegesítő! Már arra is gondoltam, hogy lelövöm a slaggal vagy valami, de félek, hogy még én leszek megcseszve miatta.

2016. jún. 25. 21:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ha tudod bizonyítani, hogy téged kameráz, akkor fel jelentheted.
2016. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Kiderited, hogy a távirányítója milyen frekvencián sugároz, és megzavarod ezt a frekit.

Ha nem tanul a dologból, tovább kell kalózkodni, míg tönkre nem megy a játékszere.

2016. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Lődd le csuzlival aztán dobd át a másik szomszédba de a csuzlit is! Ha kameráz le is lenyomozhatnak.
2016. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
49%
Lapáttal illetném a hátát annak aki kitalálta ezt a baromságot! Betiltanám az összeset!
2016. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vegyél te is egyet és te meg reptesd az ő kertje fölé. Szerintem hamar le fog szokni róla...
2016. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szol a szomszédnak, hogy ne tegye. Ha ezek után mégis megteszi, akkor csapd le az égből a dront. Jogilag jogod van ahoz, hogy ne kamerázanak a beleegyezésed nélkül, szoval, semmiféleképpen sem te leszel megcseszve.
2016. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy nem tudom, hogy melyik szomszéd repteti azt a vackot, de az biztos, hogy nem a háztetőnket filmezi. Mégis hogyan bizonyítsam, hogy engem kameráz? :D Én úgy tudom, hogy engedély nélkül tilos is lakott területen röptetni, mert bárki fejére is eshet.
2016. jún. 25. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:

De mivel nem tudod, hogy ki röpteti, lehet, hogy van engedélye is...

De amúgy, felírod egy papírlapra, hogy "kedves Droner, nem járulok hozzá hogy engem filmez, a eszköz legközelebbi félbukanásakor birtokvédelmet foganatosítok." És szépen felmutatod a dronnak. :P Ezzel gyakorlatilag mindent, ami elvárható, megtettél.

2016. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A környéket ismerve nem hiszem, hogy lenne engedélyük és akkor se kamerázzon 5-6 méter magasból. Szerintem az egyik pénzesebb kölyök kapott ilyet és most azzal szórakozik. Meg oké, 1x kíváncsiságból bejön a kertbe és körbenéz, de ne az legyen, hogy többször is visszajön fél órán belül. Megáll felettem, néz egy ideig, utána elmegy, majd megint vissza és újra. Zavaró, mert végre annyira lehűl az idő, hogy kint lehet lenni a kertben, erre Anonymus engem figyel, hogy mit csinálok.
2016. jún. 25. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni ha a papiros modszer utan sem all le. Dobd le. Vagy valami azt bemesz vele a rendorsegre hogy szeretned fel jelenteni azt akie a dron mert hogy engedel nelkul kameraz
2016. jún. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!