Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogyha az...

Mit csináljak hogyha az osztálytársam nem fizeti ki a szendvicset amit kivett a táskámból? Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan beszéljem le magamat az emberölésről? 17/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval nekem már annyira elegem van belőle mert folyton elkéri a szendvicsemet meg a vizemet. Ő mindig azt mondja hogy hozom a pénzt érte de eddig csak pár alkalommal fizette ki ami úgy 5 alkalom a 100-ból. A többinél mindig azt mondta hogy majd holnap hozom a pénzt, de nem hozta a pénzt ez a köcsög ge*i és az üres flakont amiből megitta mindig a vizemet azt is csak pár alkalommal adta vissza.

Mindig azt mondja hogyha nem adok neki szendvicset meg vizet akkor addig fog ütni míg oda nem adom neki és akkor pláne hogy nem fogja kifizetni.

Sürgősen kéne egy jó tanács hogy mit tegyek mert már annyira elegem van belőle hogy mindig azon gondolkodok hogy hogyan öljem meg. Tudom most sokan szichopatának néztek de hogyha tudnátok hogy milyen az a helyzet amiben én vagyok akkor megértenétek. Én senkinek sem kívánom ezt a helyzetet mert én már 1 éve depressziós vagyok és ennek csak is ő az oka mert mindig azzal fenyegetett hogyha bárkinek elmerem ezt mondani akkor agyonver. Meg azt is mondta nekem hogyha nem lennék az osztálytársa akkor már rég szétvert volna.

Én meg amúgy hogyha megtehetném akkor már rég megöltem volna mert nem tudja hogy nap mint nap mekkora fájdalmakat okoz nekem és mindig idegesen remegő kézzel megyek iskolába arra gondolva hogy most mustály elintéznem őt hogy ne szenvedjek tovább. Ő már 1 éve ezt csinálja velem. 1 éve terrorban tart. De hogyha sehonnan sem szerzek jó tanacsokat hogy mit tegyek akkor ezt mosta halálkomolyan mondom hogy meg fogom ölni őt mert már annyira gyűlölöm őt. Engem nemérdelel hogy börtönbe kerülök mert 1 éves szivatás, meg terror után sikeresen depreszióssá és őrűlté tett. Én régebben egyáltalán nem voltam ilyen. Én régebben még a légynek sem tudtam ártani, mostmeg már oda jutottam hogy azt tervezem hogy hogyan öljem meg az osztálytársamat.

Most mindenkit arra kérek hogy normális választ írjon bármennyire is nehezére esik nem belém kötni a leírtak alapján.



2016. nov. 30. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha sok almamagot vagy barackmagot leőrölsz és beleszórod a szenyódba akkor nem lesz többé ilyen problémád.
2016. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

Ne hagyd magad terrorban tartani! Egyszerűen mond azt, hogy nem adod oda neki sem a vizet, sem a kajád! Ne félj tőle! Ha ütni akar, akkor te is üss vissza ( nem kell mindjárt megölnöd, és egy ilyen lúzer miatt börtönben ülnöd ). Ha a verekedésben te maradsz alul, ne keserítsen el, legközelebb jobban tedd oda magad, esetleg nem ártana ha tanulmányoznál önvédelmet vagy egyéb harcművészeti sportot.

Senki sem legyőzhetetlen! Találd meg a gyenge pontját és ott üsd!

2016. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te jó ég... Ez nagyon durva!

2 tanácsom van, mert én is voltam/vagyok olyan helyzetben, mint te.

1.Ne vigyél kaját.

2. Vigyél, de add oda őhelyette valaki másnak. Ha meg behajtaná rajtad, akkor megmondhatod, hogy "bocsi, xy-nak adtam." És akkor vagy szétver (üss vissza, semmivel nem több ő, mint te), vagy rájön, hogy a TE szendvicsed, TE rendelkezel vele, és neked NEM kötelességed az ő sggét nyalni. Ezt nyugodtan meg is mondhatod neki, akár más emberek jelenlétében.

Lehet, sőt valószínű, hogy, nem egy alkalom után fog erre a nagy felfedezésre rájönni, de idővel, ha a sarkadra állsz, rá fog jönni, hogy nem ő kakilta az univerzumot.


Az ilyen embereken amúgy egy pofára esés rengeteget javít... Gondolok itt olyanra, hogy pl nagyra van a csodás izmaival, és jönne egy vékonyabb srác, aki kisujjból lebirkózza a menő csávót, persze lányok előtt. Vagy akármi.


Lehet, hogy ezek nem túl hasznos tanácsok, mert a te esetedhez túl naiv vagyok. Azért ha érdekel, ami velem van, írj és elmondom privátban. A jelenség kb ugyanaz, de ezerszer enyhébb, mint nálad.

16

2016. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező fajta ember nem fog visszaütni,vagy támadni sose.

az ilyenekben mint ő rendkívül nagy a feladásra való hajlam.

és ami igazán szomorú,hogy már mentálisan feladja,nem is az van,hogy belemegy egy bunyóba és közben adná fel,hanem bele sem megy.

a másik a nyomás.

az ennyire gyáva embereket az egész osztály lenézi,vagyis senki sem segítene neki.

a harmadik,hogy legjobban önmagát nézi le a kérdező.

egészséges önbizalom nélkül pedig nem lehet egy ilyen dolgot megoldani.

úgyhogy a poénos olyan kaját vigyél amit nem szeret tanácsom helyett amit igazából tehetsz az egyetlen dolog.

elkezdesz box edzésre járni,ahol újraépíted a személyiséged nulláról egy mentálisan erős emberré,aki technikailag és fizikálisan egy képzett verekedő.

két év kell hozzá minimum,ez az ára.

de kín nélkül,áldozat nélkül nincsen fejlődés kérdező.

2016. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"elkezdesz box edzésre járni,ahol újraépíted a személyiséged nulláról egy mentálisan erős emberré,aki technikailag és fizikálisan egy képzett verekedő."


ez olyan emberrel szemben is megedz, aki fizikailag nem fenyeget, csak idegileg készít ki?

2016. dec. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jajh, kérdező. Te szerintem tipikusan az "Áldozat típus" vagy. Ezt le is írta már valaki előttem. Én olyan suliba jártam, ahol sok volt a c típusú, egynél sokkal több b*szogatott egyszerre... Sokszor volt olyan az ebédlőben, h 3-4 beállt elém egyszerre, addig lökdösődtem, amíg eredményt nem értem el, v amíg rámjött még 4. Mondjuk szendvics miatt semelyik suliban nem álltak le velem kötekedni (az volt osztálytársaim nagy része sokkal jobb kajákat hozott magával, mint egy nyavalyás összenyomódott párizsis szendvics) Rólam azt kell tudni, hogy alapvetően egy nyugis ember vagyok, senkinek sem kívánok rosszat, senkit nem utálok... És letojom, ha más utál. (évek alatt alakult ki) De ha felidegesítenek. Akkor tényleg nagyon dühös vagyok, kő kövön nem marad (pár éve volt az utolsó ilyen "dührohamom") Egyik osztálytársam pl ötödikben állandóan rongálta a tancuccaimat, beelegeltem, és ledobtam a matekdobozát a harmadikról. XD Neked is valami ilyet kéne csinálnod, valami őrült dolgot, ami esetleg meglepi. A hashajtós megoldást meg azért nem javaslom, mert akkor biztos szétver. Nagyon jó ötletnek tűnik így netről biztos, de élőben másképp mennek a dolgok, mint ahogy pár internet felhasználó elgondolja válaszírás közben.
2016. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!