Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemisták! Milyen gyakran...

Egyetemisták! Milyen gyakran kerül elő beszélgetés témájaként ki-ki érettségi bizonyítványa & eredményei?

Figyelt kérdés

Én gimis végzős vagyok, de kiemelkedő érettségi bizonyítvánnyal fogom zárni az iskolát, és remélem, hogy ezt már nem csak 70 évesen kell előkeríteni az unokáknak.

Milyen gyakran jön fel témaként, ha feljön?

Köszönök minden releváns választ.



2016. dec. 2. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát , szerintem sosem beszéltünk még róla. azt hogy ki hova járt, miből érettségizett arról igen.
2016. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem jött elő ez a téma.

Szerintem ne nagyon számíts arra, hogy te majd elbüszkélkedhetsz a kiemelkedő érettségiddel. Vagyis igen, de csak akkor, ha te hozod fel a témát. :D

2016. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Most azért akarsz egyetemre menni, hogy tanulj vagy hogy kérkedj az egyetemi vizsgákhoz képest lepkefing követelményű érettségiddel?


Amúgy kb soha nem kerül elő, legelső éven megbeszéltük ki mivel hozta a pontot, megosztottuk egymással a viccesebb érettségi történeteket, egy-egy tárgynál volt aki felsóhajtott, hogy "de jó, hogy emelteztem xy-ból" és ennyi.

2016. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát említés szintjén biztos párszor, de nem nagyon lehetett túlságosan felvágni vele vagy leégni, mert túl nagy differenciálok nem lehetnek, vagy legalábbis nálunk nem voltak mert viszonylag magas volta felvételi ponthatár. Neki 93 lett a matekja, neki meg 97, ennek 85 a magyar, annak 94. És?
2016. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán kerül szóba ilyesmi, de ha te ezzel fogsz kérkedni, akkor rövid úton meg fognak utálni, úgy hogy jó lesz az, ha majd 70 évesen az unokáknak meséled.


Hidd el a múltad nem igazán érdekel senkit, igazából annak se igazán van jelentősége, ki honnan jött, kicsit olyan, mint a légió: sok különböző ember kényszerű közössége egy célért.

2016. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

1. Az érettségi nem egy érdekes téma.

2. Konkrét érettségi eredmények marhára nem érdekeltek senkit.

3. Egy erősebb egyetemen az első vizsgaidőszakban vért fogsz hugyozni és vissza fogod sírni az érettségit.

4. Manapság boldog-boldogtalan leérettségizik, még a tanárok sem veszik komolyan az egészet.

2016. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Senkit se fog érdekelni az érettségid, az unokáidat sem. Elég nyomorúságos azzal kérkedni hogy milyen jól érettségiztél. Teljesíts kiemelkedően az egyetemen, az majd érdekli a csoporttársaid, a tanáraid és a munkaadókat is.
2016. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Még az egyetem elején egy párszor előkerült az érettségi, mint téma. Gólyatáborban például többen is csodálkoztak rajta, hogy mi a fenét keresek ezen a mérnöki szakon 5-ös emelt törivel.

De én magam sohasem vágtam fel vele.

2016. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekli a népeket. Nem mondom hogy sose jön elő, de ezért nem fog senki leborulni a lábaid elé:D Amúgy ne igyál előre a medve bőrére.
2016. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Én elvégeztem már az egyetemet is, de soha nem beszéltünk ilyenről, mert az első ZH után annyira abszordnak fog tűnni, hogy az érettségire vki tanult, hogy hihetetlen. Mondjuk én bioszos voltam, kb. a tizenkettedikes anyag az egyetemen 1 óra anyagának felel meg mennyiségben, nehézségben meg közel sincsenek egy szinten (90 perc)
2016. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!