Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemisták! Milyen gyakran...

Egyetemisták! Milyen gyakran kerül elő beszélgetés témájaként ki-ki érettségi bizonyítványa & eredményei?

Figyelt kérdés

Én gimis végzős vagyok, de kiemelkedő érettségi bizonyítvánnyal fogom zárni az iskolát, és remélem, hogy ezt már nem csak 70 évesen kell előkeríteni az unokáknak.

Milyen gyakran jön fel témaként, ha feljön?

Köszönök minden releváns választ.



2016. dec. 2. 22:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
családban nagyon ritkán.
2016. dec. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
soha
2016. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Végzős gimisként neked most fontos az érettségi és hatalmas eredménynek tűnik-ez így van rendjén. De majd te is rájössz, hogy semmi nehéz nincs benne, ma már mindenki le tud érettségizni aki akar. És nincs abban semmi különös, hogy lesz egy érettségid.
2016. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Jó azért megjegyezném, hogy tiszta jelese, vagy 100% körüli érettségije, pláne emelten nincs sok embernek. Persze egy erősebb egyetemi szakon annyira nem fogsz vele kitűnni a tömegből, de a jó eredményre igenis mindig lehet büszkén emlékezni. Az egész érettségiző diákságot tekintve a felének a kettes-hármas elérése is kihívás, nyugodtan lehet örülni annak hogy neked jó lett.
2016. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan csak nekem tűnt fel hogy még nem érettségizett? Azt írja hogy kiemelkedő bizonyítvánnyal fogja zárni az iskolát és hogy most végzős. Addig nem tudhatod biztosra amíg nem csináltad meg hogy kiemelkedő lesz.
2016. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem részletezném, mert önfényezésnek tűnne, de előrehozásbóp van három ötös, nem éppen ötös, hanem kerek ötös érettségim, amiből 2 emelt (két nyelv és nem vagyok nyekes). Ezt nem fogja •mindenki• megcsinálni őnerőből. Mert leérettségizni és jól leérettségizni nem ugyanazt jelenti.

2016. dec. 3. 19:52
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Ja, gratu meg minden, de ez tényleg senkit nem fog érdekelni egyetemen.

Különben is: azért érettségiztél, mert terveid vannak és egyetemre akarsz menni vagy azért, hogy felvágj vele?

Mellesleg egy jó érettségiért nem fognak isteníteni egyetemen, ahol egy vizsgaidőszak nehezebb mint az egész érettségi előrehozottastul, ötöstül.

2016. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl 99% lett a matek érettségim, de senki nem kérdezte meg tőlem még, hogy milyen lett (3 éve érettségiztem), szóval nem tudtam menőzni vele.
2016. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok, de tényleg senkit sem fog érdekelni. Én is kiemelkedően jó eredménnyel zártam a középiskolát, de konkrétan senkit nem érdekelt. Persze ha hozzád hasonló éretlen diákokkal kerülsz össze, majd egymást megtapsolhatjátok.
2016. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Első év legelején még előkerült a téma, hogy kinek hány pontja lett, illetve, hogy milyenek lettek az érettségik, azóta viszont egyszer sem jött fel a dolog.
2016. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!