Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Muszáj a férfiaknak kézfogássa...

Muszáj a férfiaknak kézfogással köszönni? (parolázás) Szerintetek, jó ez a kialakult szokás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a etikett és, hogy muszáj. De én szívesen elhagynám. Bemegyek nap mint nap társaságba, (egyetemre, munkahelyre) és végig kell fogdosnom a fiúk kezét. Mindenkin végig kell menjek. Ha elköszönök, akkor is. Ha nem teszem megszólnak. Vendégségbe is, végig kell parolázzak mindenkin. Szerintem hülye egy szokás.

2016. dec. 12. 08:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is buta szokás, de sokszor elkerülhetetlen.

Télen nem szoktam kezet fogni, mindenkinek azt mondom influenzás vagyok vagy akivel naponta találkozok annak azt , hogy nem akarom elkapni a sertésinfluenzát . Sokan vigyorognak, de már megszokták. Ja, bal kézzelfogom a kávés bögrét, jobb kézzel nyitom az ajtót. 45F

2016. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!