Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül fogok meghalni? Senki...

Egyedül fogok meghalni? Senki sem fog szeretni így?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és pattanásos. Azok alapján amit itt olvastam a fiuk nagyon nagy részénél kizáró ok ha egy lány pattanásos. Manapság már az agyon sminkelt plázapi.csák a szép lányok... semmi esélyen így. Egy zsémbes macskás nő leszek én is? Félek! 😢😭

2016. okt. 26. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
mindenki egyedül hal meg.
2016. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

El fog mulni.

Hosszutavon a sok alapozotol leszel pattanasos orokre, mig most csak a hormonok miatt

2016. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kössz.

Nem úgy gondoltam hanem hogy soha senki sem fog szeretni....

2016. okt. 26. 14:30
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

1.Nyugodj meg!

2.A pattanás normális hogy ott van,sok tininél előjön.

3.Ha nagyon zavar tegyél ellene,menj kozmetikushoz.

4.A pasizással ráérsz még.Ne 13évesen akarj pasizni.

2016. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Pattanásos téma idővel enyhül majd elmúlik, keresd bőrgyógyász segítségét! És amúgy kutyát is tarthatsz...vagy hörcsögöt...
2016. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Szánalmas vagy. Ezt a macskásnéni dolgot 30 éveseknek mondják. Te még el sem kezdted az életed.


Alapozótól nem lesz senki pattanásos.

2016. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

13 éves és már azon sír hogy egyedül hal meg, hát beszarás : D

Még nem is élsz igazán, és nem is a hapizás az első dolog lányom. Egyébként a korodban a pattanás teljesen normális, ha annyira zavar menj kozmetikushoz.

2016. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
szeretem a macskákat. (jobban mint egyes embereket)
2016. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tudsz nagyon alapszinten is angolul, ajánlom, hogy vess egy pillantást a lenti online-dating kísérletre a "disznónővel", aztán gondolkodj el azon, hogy vajon téged, akinek a tizenéveskori pattanásosság a legnagyobb hibája - gondolom így van, hiszen ezt emelted ki -, ami egyébként gyakran elmúlik - szerinted miért van kevesebb pattanásos huszonéves, mint pattanásos tini(?) -, mennyire fenyeget a veszély, hogy egy pasinak se legyen igénye rád?


[link]

2016. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem fog szeretni senki, de nem a kinézeted miatt, hanem mert ilyen segghülye vagy.
2016. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!