Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai gimnazisták és egyetemis...

A mai gimnazisták és egyetemisták miért olyan beképzeltek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Neked sem kéne általánosítanod.
2016. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az on keszulekeben van a hiba
2016. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
14%
Mert anyuci és apuci mindent a seggük alá tesznek. Aztán mikor kikerülnek a valóéletbe, nagyot koppannak.
2016. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

2-es, ja, ismerek több olyan gimnazistát is, akiket kiközösítenek, csak mert csendesek és visszahúzódóak. De biztos velük van a hiba, mert nem olyan hangosak, nagyszájúak, mint a többiek. Ezt hogy képzelik? Véletlenül sem a többiek hibásak.


Persze, kivétel van, nem mindenki beképzelt.

2016. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Foleg egyetemistaknal latom ezt. Gimiseknel is jellemzo mindket nemnel, lanyoknal es fiuknal egyarant. Nem tudom miert vannak igy elszallva maguktol, mert egyetemre jarnak. Engem meg leneznek, merz okj-re jarok. Nagyon elitnek hiszik magukat, csak mert egyetemre jarnak.

A nalam fiatalabb gimis lanyok miatt is en erzem magam hulyen, mert ugy oltozkodnek es viselkednek, mint a huszon evesek... enegm meg 15nek neznek. (Fiatalabbnak nezek ki a kormnal)

Vannak kivetelek, de nem sokan. Ilyen a mai vilag. En is a visszahuzdobb, csendesebbek koze tartozom.

Legfokepp szerintem azert, mert egyetemistak lettek es ezt olyan jo kimodani. Na igen, csak az egy dolog, hogy bekerult. Bent is kell maradni, nem kettesekkel atbukdacsolni a feleveken! ✋

2016. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Lenézik a kasszásokat, árufeltöltőket, gyorséttermi dolgozókat, takarítókat, és még sorolhatnám. Ha ők nem lennének, nem lenne hol vásárolnia, nem tudna egy jót enni sehol, minden tiszta kosz lenne, és még sorolhatnám. Azért a lóf**znak is van vége.
2016. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

"Lenézik a kasszásokat, árufeltöltőket, gyorséttermi dolgozókat, takarítókat, és még sorolhatnám."


Megnyugtatlak, az ilyen droidmunkásokat minden normális munkájú ember lenézni, nem kell ezt csak az egyetemistákra kihegyezni.

2016. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én építőiparban dolgozom, voltam sokáig egyetemista is, és most ugyanúgy látom az átlag "melósokat".


Egyáltalán nem jelenthető ki, hogy csak az egyetemisták lennének beképzeltek. Mindenhol megvan az a réteg is meg az ellenkezője is. Volt egyetemista ismerősöm, aki végletekig lenéző és beképzelt volt, de ismerek segédmunkást is, aki ha naponta 2 szalmaszálat keresztbe tesz, már azt érzi hogy miatta halad az építkezés és ő ért csak igazán mindenhez.

2016. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kellene általánosítani.

2. Régen is voltak ilyenek is, olyanok is, éppúgy, ahogy most. Ezen a téren szerintem nincs különösebb változás.

2016. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
fuuu mennyi proli van itt a kommentelők között.. :D
2016. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!