Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemisták, gimnazisták,...

Egyetemisták, gimnazisták, kire szavaztok? Igaz a hír, miszerint sokunk a Jobbik felé húz?

Figyelt kérdés
18 éves lányként nincs jövőképem a mai Magyarországon, csak külföldön tudom jelenleg elképzelni a megszorításoktól, folyamatos streszforrástól mentes életemet. Szeretném, ha a cigányaink dolgoznának, tanulnának, hogy asszimilálódjanak és ne kelljen félnem unatkozó, segélyekből élő romáktól, mikor az iskolából megyek haza. Szeretnék magyar gyárakat látni, s hogy ne röhögjön ki a rendőrség, ha a saját udvaromból kilopják a biciklim. Ezért szavazok a Jobbikra. Ti hogy vagytok ezzel?
2014. márc. 25. 16:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De a szebb jövő nem csak a rendszeren, rajtunk is múlik, a magyar mentalitásnak is változnia kell.
2014. márc. 25. 16:41
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Az az érzésem, megártott neked a sok pártgyűlés.

Nem jársz néha szórakozni? Esetleg színházba??

Találkozhatnál ott rendes pasikkal is.

Vagy csajokkal. Ízlés dolga.

2014. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert értelmesen gondolkodik? Saját körömből látom , hogy jelentős a Jobbik szavazók aránya az egyetemisták körében is. Ennek ellenére én az LMP-re fogok szavazni , mert a Jobbik nagy része erőteljes demagógia.
2014. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak a szüleim folyamatosan stresszelnek a mai helyzetek miatt, így ez engem is érint. Ne félts te engem, szoktam kikapcsolódni is.
2014. márc. 25. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Jobbikra.

Gimnázium 10. o.

2014. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

"Ennek ellenére én az LMP-re fogok szavazni , mert a Jobbik nagy része erőteljes demagógia."


Nem sok olyan jobbikos képviselőt ismerek aki lapátolja a szénát.

2014. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szénalapátolás LMPs szokás.
2014. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Jobbik.


Az MSZP olyan hazafiatlan, szerintem még a himnuszt is sírva énekelnék el.A Fidesz meg hazafiasnak mutatja magát, de nem az.

Szeretnék normális országépítést látni, magyar vállalatokat.

A társadalmi liberalizmus végét is látni is szeretném.


20/Nő


Építészmérnök hallgató.

2014. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemre járok és azt vettem észre, ez szakfüggő is, a mi szakunkon kb 10 emberből 8-9 jobbikos, viszont unokatesóm más szakra jár, de ugyan erre az egyetemre ahova én és náluk inkább a politikaellenesség valamint az LMP a kedveltebb párt. Nem akarom elmondani melyik egyetem mely szakokra gondolok, de egyikünk inkább ilyen elvonttabb, másikunk pedig a jobbik által preferált dolgot tanul. Középsulis osztályomban több jobbikos volt, mint az osztály fele a másik része inkább az volt aki nem foglalkozik politikával. Úgyhogy szerintem igaz a hír, hogy sok fiatal a jobbik felé húz.
2014. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez Egyetemtől is függ. Pl Borsodban vagy Hajdú Biharban több a Jobbikos egyetemista, mint pl a Dunántúlon és, hogy miért? Szerintem ez nem kérdés :)

Az Mszp-re képtelen vagyok szavazni, lényegében ez az összeállásuk hihetetlen mennyire röhejes és van olyan, amiben nem értenek egyet és "valószínűleg" csak a választások után döntenének a kérdésben. Szerinted ez normális?

Aztán ott van a Fidesz, az elmúlt 4 évben sokkal rosszabb lett az életem, suli mellett kirúgtak a munkahelyemről, mivel be kellett zárniuk csőd miatt, aztán most a Borsodi Sörgyárba járok át, de oda is alig kell ember, szóval van amikor heti 8 órát dolgozhatok. Emellett ha egyetemen megbukok vizsgán a következőért már fizethetek, akkor is, ha mondjuk a tanárnak nem volt kedve szóbeliztetni, írásbeli alapján meg elvágott mindenkit holott szóbelis a tárgy és 3 órás késéssel érkezik meg. Aztán a közbiztonságot hagyom is, ha muterom munkából este 7ig nem ér haza, tiszta ideg vagyok, hogy a tetves cigányok belekötöttek.

Ezek alapján a 2 nagy pártra akkor sem szavaznék, ha nem lenne rajtuk kívül más. A Jobbik pedig nagyon szimpatikus, nem tökölnének a bűnözőkkel, megkapnák ami jár nekik. Lehet, hogy ők se csinálnának semmit, de nekik is megadnám a lehetőséget a lopásra, ha már a másik 2nek is megadtuk. Illetve Volner János nálam mindent visz, épp vasárnap fog beszédet tartani Tiszaújvárosban, 100%, hogy ott leszek.

2014. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!