Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha utálok valaki...

Mit tegyek, ha utálok valaki (ke) t de mégis jópofiznom kell velük?

Figyelt kérdés
Úgy kell tennem, mintha én is szeretném őket, mert ők ketten barátom jó barátai, egy férfi és egy nő. De gyűlölöm őket, mert úgy érzem túl közel vannak a barátomhoz, ez még nem is lenne baj, mert nem vagyok önző, sőt örülök, hogy van akikre számíthat rajtam kívül is, de gyűlölöm őket és konkrétan nem tudom, hogy miért! Mert hozzám is jók, nekem is hálásnak kéne hozzájuk lennem,hiszen segítettek nekünk sokat. De nem tudok. Jelenleg közös vállalkozást terveznek barátommal. De én csak azt szeretném, hogy tűnjenek el az életemből. Csak az a probléma, hogy nem tudom, hogy miért, mert nem rossz emberek. Talán a barátom viselkedése zavar velük, hogy túlságosan sok fontos dolgot velük beszél meg, ami talán érthető is, hiszen szüksége van rájuk a közös üzlet miatt. De mindenféle érdek nélkül is rengeteg mindent megoszt velük, ez haragosít fel, plusz a viselkedése mikor együtt vagyunk négyen, nagyon boldogan elnevetél velük én meg kissé kellemetlenül érzem magam, de igyekszem nem mutatni.

2016. dec. 18. 12:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek gondolkozni ezen, mert még sohase fordult ilyen elő velem, békés természetű vagyok, senkit sem utálok!
2016. dec. 18. 13:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi negatívat nem tudsz róluk mondani amiért utálhatod öket, akkor szerintem szimpla féltékenység.
2016. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Logikus lenne ezt gondolni, de nem hiszem hogy ez állna mögötte, mert 100%-ban megbízok barátomban, ellenben a nőben nem
2016. dec. 18. 13:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzés a szívem mélyén, hogy valójában ki nem állhat engem ez a nő és szívesen lecserélné a barátját az enyémre!
2016. dec. 18. 13:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezért kacarászik olyannyira vele, ezért ad alkalmat minden közös időtöltésre, holott eredetileg csak a nő barátja volt a barátom barátja, a nő nem!
2016. dec. 18. 13:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ezért megy bele a nő a közös üzletbe, holott az alaptőkét teljes mértékben csak ő állja! Vállalna egy ilyen megalázó helyzetet egy nő amúgy?? Én biztos nem, még a legjobb barátokért sem!
2016. dec. 18. 13:52
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez is csak egy dolog, hogy üzlettársakként még többet lehessenek együtt! Most gondolkodtam ezen, én most így látom, bár ne lenne igazam.
2016. dec. 18. 13:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Valahogy túl jó ez a nő hozzánk, inkább hozzá... Valódi önzetlen jóságról lenne itt szó? Vagy az van, amire én gondolok?
2016. dec. 18. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Zzzz...
2016. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaziból a barátnőt nem ismerjük és a barátodat sem. Az még nem fordult meg a fejedben, hogy a nő a SAJÁT barátjáért teszi mindezt, aki meg ugye nagyon jó barátságban van a te barátoddal?


Azt meg, hogy megalázó-e, pontosan milyen üzlet? Meg ki indította? Mikor kezdett a nő bele alaptőkét rakni? Ki vetette fel?


A leírásod alapján amúgy túl sok szappanoperát nézel.

2016. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!