Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tapasztalatok már a körötökben...

Tapasztalatok már a körötökben olyan eseteket, hogy rosszul lettek egy bulin a drogoktól?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek osszátok meg. Kíváncsi vagyok, én alapból parázós típus vagyok. És félek kipróbálni a drogokat. Természetesen nem akarok narkós lenni, ez egy kamaszkori kíváncsiság, amit idővel kinövök. De tudni szeretném, mennyire kockázatos a használata, illetve a többiek (azaz ti), milyen esetekről számoltok be, amikor valaki rosszul lett a partidrogtól.
2016. dec. 18. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6-os nekem is voltak ilyen szintű élményeim, csak herbállal. Sokszor azt hittem hogy meghalok, imádkoztam hogy éljem túl. A gerincfájdalom volt a legjellemzőbb. Egyszer olyan szinten fájt az egész gerincoszlopom meg a többi csontom is hogy se állni, se ülni, se feküdni nem tudtam, csak szenvedtem ilyen furcsa pózokban, a fejemet lelógattam. Senki se próbálja ki.
2016. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%

Fáj olvasni e sok szemét választ.


Értelmetlen.megkérdezd ezt. Tudd meg milyen dózisokban, hogyan érdemes kipróbálni valamit, ne minden drogról és tudatmódosítóról feltenni egy kérdést. Semmivel sem leszel közelebb célodhoz.

Partidrogok, drogok legalja. Mintha mekiről beszélnénk éttermek témában.

Ha terveztek már valamit, írj rám s felkészítelek, informállak.

2016. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Èn is rossszul lettem herbáltòl nagyon durvan egy koncert előtt, azt hittem meghalok. Mentőt akartak hìvni,de kikönyörögtem hogy ne, mert nem voltam nagykorù. Aztán jobban lettem pár òra mùlva.
2016. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteid voltak, utolsó?
2016. dec. 19. 23:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Azt kèpzeltem, hogy ki akarnak rabolni, nem bìrtam felállni ès a legrosszabb az volt, hogy annyira dobogott a szìvem hogy azt hittem kiszakìtja a mellkasomat.
2016. dec. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na folyt.köv:


Járkált ott egy ázsiai fickò, azt kèpzeltem hogy gyilkos meg hogy engem akar kirabolni meg a szemèlyimet szorongattam, mert azt hittem el akarjak lopni az irataim.

A szám kiszáradt, csak ültem ès nem bìrtam felkelni.

A szìvem dobogását èreztem mindnehol, a fejemben, az egèsz testemben, ès azt hittem hogy tènyleg átszakad a mellkasom ès kiugrik a kezem.

Már sajnáltam magam hogy egy sportcsarnok hátsò lèpcsőjèn ülve halok meg, szèp halál egy 17 èves lánynak.

Aztán kb 2 òra mùlva elcsillapodott, bementünk a koncertre ès ott tomboltam, ott jò volt.


De annyira ijesztő èlmèny volt, hogy soha többet nem nyùltam semmihez.

Előtte toltuk a sima füvet is rendesen napi szinten, de ezután mèg azt sem, pedig az nem vált ki ilyet, ott inkább csak jòkedv/lazaság.

Az ekitől meg kb semmit nem èreztem, csak egy kis eufòriát, de jò èrzès volt.


De èn 6 ève nem használtam semmit, de ahogy ezt leìrom is vágyok rá, jobb el se kezdenim

2016. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kiugrik a szìvem*

Bocs, elìrtam.

2016. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is megjegyezném, hogy itt eddig mindenki szintetikus kutyapiszok dizájner drogokról írt, amik veszélyesek, de ez egy dolog. Nekem pl messze a legrosszabb élményem alkohollal történt. A tudatmódosításnak rengeteg fajtája van. Ezt csak azért írom, hogy kérdező ne kövesd el azt a hibát, hogy minden drogot (amugy az alkohol is az) egy kalap alá veszel és tőböl elítéled meg lenézed őket, mert ez nem egy ilyen egyszerű téma. De az ilyen dizájner kacatokat kerüld, ezt valóban leszűrhetjük tanulságként.
2016. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Megszámlálhatatlan olyan esettel találkoztam, hogy alkoholtol lettek rosszul az emberek körülöttem.

A kulcs a mérték, és hogy tudd mit fogyasztasz ( hogyan hat).

2016. dec. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ja és persze herbált/biofüvet SOHA! Az patkányméreg, mosogatólében áztatott fűszerek, bármi lehet... az még a heroinnál is veszélyesebb ( kis dózisban)
2016. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!