Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék, hogy az emberek...

Mit tehetnék, hogy az emberek ne gúnyoljanak többé?

Figyelt kérdés

Egy faluban élek, a megyeszékhelyre járok dolgozni. Sajnos férfi létemre nagyon szerencsétlen testalkatom van: nőiesen telt vagyok, főleg fenék- és comb-tájékon vannak problémáim. Sajnos elég nagy fenekem van, akárcsak egy fekete nőnek.


A probléma az, hogy egy középiskolás lány, akivel egy buszon járok haza, adott nekem egy gúnynevet a testalkatom miatt. S*gges Jóskának nevezett el (nem József a keresztnevem). Először azt hallottam csak, hogy a barátnőivel mindig vihognak ha ott vagyok, és többször megütötte ez a név a fülemet, nem volt nehéz összerakni, hogy én vagyok az.


Aztán lassan feltűnt, hogy a faluban mások is ezen poénkodnak. Például bemegyek a mezőkertbe és hallom, hogy kitör a röhögés meg a Jóskázás. Nem merek már sehová menni fülhallgató nélkül, de így is nagyon fáj a dolog, mert látom a vigyorgást stb.


Mit csináljak, hogy végre leszálljanak rólam, és abbahagyják a piszkálódást?



2016. dec. 19. 09:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
dieta, sport.
2016. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Ha neked jó így szrd le őket magasról.. te életedn éld úgy ahogy neked jó ne pár gyökér véleménye határozza meg boldog vagy -e.
2016. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

"Ha neked jó így szrd le őket magasról"


Gondolom nem ment át, hogy az egész kérdés arról szól, hogy mennyire nem jó neki így :D

Amúgy ez részben genetika. A másik részben meg magaddal kell elszámolnod, hogy mit tettél, vagy tehetsz meg azért, hogy a helyzet változzon (itt én is a sportra gondolok).

2016. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked így jó, ne érdekeljen idegenek véleménye. Ha neked így nem jó, sportolj. De semmiképp ne fordulj be, és ne süllyedj önsajnálatba!
2016. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

"Gondolom nem ment át, hogy az egész kérdés arról szól, hogy mennyire nem jó neki így :D "

Ha jól érzi magát a bőrében és jól telnek a mindennapjai ezenkívül akkor szrja le őket így írom akkor a gyengébbek kedvéért.

2016. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Fiatal koromban még nagyon zavart a dolog, mivel a társkeresést is megnehezítette. 35 éves koromra már megbékültem vele, sajnos családi örökség, anyukám és nővérem hasonló testfelépítésűek, csak őket senki se bántotta miatta. Most viszont kb. október közepétől tart ez a Jóskázás.


Nem sajnáltam magam kamaszkorom óta, túlléptem a problémán, de ezen a csúfoláson nem tudok túllépni. Bennem van a gyomorideg amikor elindulok haza a városból, mert már a buszon látom ezeket a lányokat, akik kezdték a gúnyolódást. Otthon pedig egy kenyeret nem tudok venni anélkül, hogy ne hallanám a Jóska szöveget a boltban. És most itt felnőtt emberekről beszélek.


Diétát próbáltam már, a felsőtestemről sokat fogytam, de az alsó rész (combok+fenék) annyira masszív zsírrétegből áll, hogy meg se mozdul. Futni szoktam még járni, de az összeérő és folyton kidörzsölődő combjaim miatt hamar feladom.


Költözésen gondolkodok, de vidéken, ráadásul faluban nem tudom eladni a házamat, főleg, hogy nővéremmel közösen örököltük. A munkám miatt is röghöz vagyok kötve.

2016. dec. 19. 10:27
 7/32 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért, oda kell bszni az asztalra (és most nem az erőszakra és a gyerekes majdénvisszaadom jellegű dolgokra gondolok)
2016. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%
TOjd le nevess rajta egy egy jót megváltozni úgyse fog, a menekülés meg nem megoldás =honnan tudod h máshol nem ez lesz, vagy még rosszabb?) aki magán nem tud nevetni másokon se nevessen:) senki sem tökéletes te ettől is vagy egyedi és különleges légy rá büszke főleg h genetika inkább.
2016. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Ez szomorú :( Nem tudom miért ilyen szemetek az emberek. Miért nem lehet normálisan élni egymás mellett? Mondanám, hogy beszélj a lányok szüleivel, de ha már a felnőttek is piszkálnak akkor nincs mit tenni... fogyatékos banda.


Off: Egyébként mi az a mezőkert? Én is falun élek, de még soha nem hallottam.

2016. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

A legközelebb a buszon a vihogó lányoknak mondanám:


Gúnyolódni én is tudnék rajtatok, megalázni én is tudnék másokat, de nem teszem, mert az aljas dolog.


Ezzel nem belemész a lealázó dologba - hanem felülemelkedsz rajta.

2016. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!