Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Képtelen vagyok új kapcsolatok...

Képtelen vagyok új kapcsolatokat kialakítani. Mit tehetnék ez ellene?

Figyelt kérdés
Úgy érzem lassan be fogok golyózni az otthonüléstől, annak ellenére, hogy vannak barátaim. Ha szervezek valami programot akkor nem mindig tartanak velem vagy lemondják, esetleg hamarabb lelépnek. Egyedül meg nem minden tevékenységet jó űzni vagy egy koncert sem annyira szórakoztató. Ezért (is) szeretnék új emberekkel ismerkedni, de sajnos nem megy. Mindig leragadok azon a szinten, hogy jól elbeszélgetünk, de barátság, sőt haveri kapcsolat sem alakul ki közöttünk. Húsz éves vagyok és nem szeretném az egész fiatalságomat a négy fal között tölteni. Úgy érzem, hogy bevagyok savanyodva és otthon üldögélek csak, mint egy nagymama. Valaki járt így? Hogyan tudott rajta változtatni?

2016. júl. 30. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én 20 évesen minden péntek, szombat estét szórakozóhelyeken töltöttem, így az adott helyen sok ismerősre tettem szert, köztük olyanok is akadtak, akikkel egyéb programokat is tudtunk csinálni. Pl. összejártunk páran dartsozni esténként, vagy elmentünk horgászni valahova, vagy épp motoroztunk nagyokat. A lényeg, hogy ne otthon ülj. Ilyenkor is elmehetsz folyó- vagy tópartra, vagy biciklizhetsz valami szép helyen, mert sose tudod, hogy mikor jön szembe valaki, akiből épp barát, vagy barátnő lehet.
2016. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Balaton felé vagy?
2016. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet :(
2016. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erőt kell venni, bármennyire is nehéz. Irtad pl. hogy koncertre mennél. Vegyél egy adott együtest akit kedvelsz és keress rá neten olyan emberekre akik szintén kedvelik.
2016. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Balaton közeli, és köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 2. 11:18
 6/7 kutza válasza:

Az üzenet szövege: ovulácio 31 napos ciklusnal

az lene a kérdésem hogy miért nem jön a baba mondok egy pl dat kalkuator szerint mult honapba julius 19 én jött meg a mesi kalkulátor alapjan 29 tol augusztus 4 volt ovum 30kan es 2an 3 kan voltun egyut de most augusztus 17 kén meg jött de nem ugy ahogy szokot

mert ép hogy megvan és mar mulo félben

2016. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel valami társkereső oldalra (pl. Randivonal, Csakegyeste.hu, Badoo, Tinder) vagy egy közösségi oldalra (Facebook, Myvip, Myspace, Twitter, Instagram) aztán tölts fel egy jó profilképet magadról és várj amíg bejelölgetnek mások.
2020. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!