Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem hív a lány nyíltan...

Miért nem hív a lány nyíltan meg valahova? Minek ad burkolt meghívást és aztán pofára esik?

Figyelt kérdés

Sulimban egy csaj odajön hozzám (addig kb 2 mondatot se beszéltünk soha) és megkérdi: hova megyek szilveszterkor buliba? Mivel semmi közöm a csajhoz nem adok neki csak egy maszlag választ: még nem tudom majd valahova.

Erre a csaj azt mondja őt meghívták egy jó helyre és menne is de nincs kivel… és néz rám.

Én meg mondom hát remélem találsz valakit akivel mehetsz és otthagytam.


Na most tudom ez mit volt: egy meghívás. Azt akarta menjek vele.

De ha ezt akarta miért nem ezt mondta? Nem jönnél el velem?

Mondjuk akkor se mentem volna, de ő ezt nem tudhatta.

Mindenesetre egy nyílt egyenes kérdésre kapott volna egy nyílt egyenes választ.


2016. dec. 24. 13:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Önbizalomhiányos, és azt akarta hogy te majd fölajánlod hogy velemész. Ahelyett, hogy meghívott volna, nem akart hülyének tűnni, de igazából érdekes szituáció, mert hülyébbnek tűnt, mintha őszínte lett volna és megkérdezte volna, hogy velemész-e.
2016. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Képzeld el, hogy ezt egy csaj mondja.


"Úgyse mentem volna vele, de miért nem hívott el?"

2016. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelmű hogy azt akarta hogy menj vele, és ezt te is láttad. Lehettél volna egy kicsit kedvesebb is.
2016. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert a nők célozgatnak, főleg idegen pasiknak. Burkolt érdeklődés, hogy téged érdekel-e.
2016. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 aperitif ***** válasza:
100%

Rejtett kommunikáció:

– Hol szilveszterezel?

– Még nem tudom

– Engem meghívtak egy jó buliba, de nincs kivel mennem...

– Remélem, majd találsz valakit


Nyílt kommunikáció:

– Nem jönnél el velem szilveszterezni?

– Nem


Mindkettő ugyan arról szól, mindkettőben ugyan annyi az információ. A lány elhív, te visszautasítod. Nem tudom, melyik jobb. A második párbeszéd biztos, hogy sokkal rövidebb, az első viszont megfelel a társadalmi konvencióknak.

2016. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapló vagy, de legalább ezzel kiszűrted magad. Szerencséje volt a csajnak. Egyébként a kérdés kamu! Nyáron ugyanezt a sztorit írtad, csak a szigetre akart elhívni a lány és itt pedig lehordtad minden parasztnak a sárga földig, mert hogy mi az, hogy nem kérdez rá nyíltan, meg akkor se mentél volna mert hogy utálod a csajt.
2016. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

"Mondjuk akkor se mentem volna, de ő ezt nem tudhatta.

Mindenesetre egy nyílt egyenes kérdésre kapott volna egy nyílt egyenes választ."


Ha úgysem mentél volna, akkor minek ezt tovább ragoznod?

Így is megkapta a választ, tök felesleges lett volna még bunkó módon beletaposni egy "nem"-el.

2016. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Egy tapló vagy,"


És miért is? mert diplomatikusan hárítottam és nem dörgöltem a csajszi orra alá hogy ugyan nem tudom hova megyek szilveszterkor de inkább maradok egymagam mint vele elmenjek bárhova is?

Na ez kellett volna?

Mert a max őszinte válasz ez lett volna!

2016. dec. 24. 15:13
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

A mostani válaszod alapján, nagyon jól tette, hogy nem hív nyíltan valahová és burkolt meghívást tesz, mert nem akar pofára esni.

Ne haragudj, ha azt válaszoltad volna, amit itt leírtál, akkor tényleg tapló vagy!

Soha nem szabad egy kulturált közeledési kísérletet ilyen alpári módon visszautasítani! Intelligencia!!!

2016. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, ha azt válaszoltad volna, amit itt leírtál, akkor tényleg tapló vagy! "


Ja értem. Ha ezt válaszoltam VOLNA tapló LENNÉK.

Na de nem ezt válaszoltam: ergó nem vaygok tapló?

Csak mert egy gyökér szerint az vagyok és nem éertem miért.

Hát ha ezt mondom az vagyok ha azt momdom akkor is, ha burkoltan küldöm el a francba akkor is, ha nyíltan akkor is....


MIVAN??


Most akkor mikor nem vagyok bunkó? Akkor ha hazudok és azt mondom: hogyne nagyon szívesen mennék veled a világ végére is gyere induljunk is... akkor nem lennék bunkó???

Bunkó nem csak hazug... ugye.

2016. dec. 24. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!