Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány eddig 12 randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány eddig 12 randi meghívást utasított el akkor érdemes még próbálkozni? Van esély még hogy eljön randizni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha még egyet, azt mondom. Oké. Nem adja könnyen. Ha a másodikat is, még mindig van remény, talán csak nem megfelelő a pillanat. Ha a harmadikat is és nem egyértelmű, hogy miért, mert azt mondja most nem jó, meg más programja van, mééég talán azt is, de itt már totál elmegy az ember kedve. Ha a negyedik sem egyértelmű válasz, akkor igazából maga a válasz egyértelmű, és kuka. De 12??? Azt hogy? És egyáltalán hogy és miért? A papucsa akarsz lenni?

Hallgass rám! Semmi esély nincs rá. Tapasztalat.


34F

2016. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem.

Én ha valakivel nem akarok randizni, akkor a nem az nem, már elsőre is.

2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
12 elutasított randimeghívás alatt eszedbe sem jutott, hogy nem akar tőled semmit?
2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Ha előbb nem, a nyugdíjas klubban majd összejöttök.
2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Második: Az én példám, a határeset, határesetének a határesetére vonatkozott, és a csaj minimum Jennifer Lawrence... :DDD
2016. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te hogyan jutottál el 12 randimeghívásig? Az első kettő visszautasítása után már egyértelmű a helyzet...
2016. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi, 12? :D

Felejtsd el!

2016. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
100%

3 után nem kezdtél gondolkodni,hogy talán nem kéne?

És 10 után még mi hajtott?

Vagy te is úgy voltál vele,mint A remény rabjaiban Andy,ha napi kétszer megpróbálod,előbb utóbb megunják?:D

2016. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utcsó: XDDD
2016. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy pasas tetszik, vagy csak ha esélyt látok rá, hogy szeretnék tőle valamit, akkor nem utasítom el. (Kivéve, ha van párom éppen vagy már nagyon alakulóban van mással egy kapcsolat.) Így azt mondom, hogy ha elsőre nemet mondtam, másodjára is nemet fogok mondani és a későbbiekben is.

DE! Hallottam már kivételt és sikertörténetet. Előfordulhat, hogy valamivel mégis leveszed a lábáról, pl látja, hogy mennyi mindent megteszel érte. Én a helyedben egy nagyon káprázatos ötlettel állnék elő utolsó próbálkozásként - ha tényleg ez a lány kell neked. De mondom, ez a kivétel. Ha nem jön össze, akkor se törj össze.

2016. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!