Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem hív a lány nyíltan...

Miért nem hív a lány nyíltan meg valahova? Minek ad burkolt meghívást és aztán pofára esik?

Figyelt kérdés

Sulimban egy csaj odajön hozzám (addig kb 2 mondatot se beszéltünk soha) és megkérdi: hova megyek szilveszterkor buliba? Mivel semmi közöm a csajhoz nem adok neki csak egy maszlag választ: még nem tudom majd valahova.

Erre a csaj azt mondja őt meghívták egy jó helyre és menne is de nincs kivel… és néz rám.

Én meg mondom hát remélem találsz valakit akivel mehetsz és otthagytam.


Na most tudom ez mit volt: egy meghívás. Azt akarta menjek vele.

De ha ezt akarta miért nem ezt mondta? Nem jönnél el velem?

Mondjuk akkor se mentem volna, de ő ezt nem tudhatta.

Mindenesetre egy nyílt egyenes kérdésre kapott volna egy nyílt egyenes választ.


2016. dec. 24. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne cseszetessétek már csóri gyereket, midnenkinek szíve joga annak nemet mondani, akinek akrar. Nehogy már egy random csajt sajnáljunk, mert egy számára vadidegen srác nemet mondott neki. Úristen emberek.

A kérdező korrekt volt, nem akart a lánnyal menni, lepattintotta, kész.

2016. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

„mert egy számára vadidegen srác nemet mondott neki. „


Annál inkább mert voltaképp nemet se mondtam. Explicite nem.

Ő elsírta magát hogy nincs kivel mennie én kifejeztem együttérzésemet hogy biztos akad majd valaki akivel lesz. Azt nem fűztem hozzá hogy velem biztos nem. Aztán ki mit gondol mögé az ő dolga.

De az ugye mennyivel korrektebb lett volna hogy nagy sóhajtással elmegyek a csajjal ő erre azt hiszi van esélye nálam (de nincs) és aztán később nem győzök kihátrálni egy olyan „kapcsolatból” amely kapcsolatról csak az egyik fél hiszi hogy kapcsolat….

Ez ugye mennyivel jobb lett volna…

2016. dec. 24. 15:47
 13/20 A kérdező kommentje:

És akkor sírhatna a csajszika hogy a „fiúja” (aki sose volt a fiúja) lelépett és szakított és mocsok hímek és minden férfi ilyen… hát ugye. és akkor én lennék a patás ördög, mert merészeltem elhárítani egy számomra nemkívánatos nőstény közeledését.

…. abszurd.

2016. dec. 24. 15:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Harapj egy bejglit inkább kérdező, van, aki felfogja, van, aki nem. Nem hülyítetted fölöslegesen, holnapra meg majd kialussza a csaj. Nem állt meg a világ se.
2016. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam volna és azt is mondanám, hogy jól kezelted a helyzetet. De hogy itt pörögsz még azon, hogy miért nem tudott nyíltan kérdezni az érthetetlen..


Majd talál mást akivel leissza magát és éjfélkor csinálnak amit akarnak. Te meg feleslegesen idegeskedsz vagy gondolkodsz ezen, mikor ez egy mindennapi konvenció -hogy nem kérdezünk rá teljesen egyenesen-. Az indirekt célozgatáshoz több intelligencia kell és több benne a romantika, csak ahhoz személyt is kell találni, ő most melléfogott ez van.

2016. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"-hogy nem kérdezünk rá teljesen egyenesen-"


Hát én a (volt) barátnőmmel úgy ismerkedtem meg hogy vadidegenként megszólítottam egy koncert után hogy van-e kedve ismerkedni?

Így egyenesen nem szarozva.

És azt mondta: van.

2016. dec. 24. 16:55
 17/20 anonim ***** válasza:
Ööö nem mindegy, hogy hogy kérdezte meg? Azt mondod, egy nyílt egyenes kérdésre kapott volna egy nyílt egyenes választ. Ja, igen, így meg egy burkolt de egyértelmű kérdésre kapott egy burkolt de egyértelmű választ. Ugyanazt a választ kapta így is, mintha konkrétan rákérdez. Akkor meg miért kellett volna úgy kérdeznie? Neked jobban esett volna úgy visszautasítani mint így? Talán mert úgy jobban megalázó lett volna számára a helyzet? Szadista hajlamaid vannak, vagy mi?
2016. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha ezt lány írja ki, már hülye qrva lenne, hogy miért nem ad esélyt, akkor is, ha nem tetszik, mert a belső számít.
2016. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"már hülye qrva lenne"


Hát szerény tapasztalataim a nők terén valóban kb azt mutatják hogy 10ből 9 nő az bizony egy ... az.

2016. dec. 24. 19:50
 20/20 anonim ***** válasza:
Pont olyan mintha egy 14éves csaj rinyálna....szánalom.
2016. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!