Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 16 évesen gáz otthon szilveszt...

16 évesen gáz otthon szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig itthon szilvesztereztem ami most sem lesz máshogy. Itthon leszek a családdal társasozunk,filmezunk stb. Más korombeli reggelig bulizik,isznak.. Kicsit kellemetlenül érzem magam.. De egyébként nem voltam még buliba,szoval nem vagyok ilyen bulis piás.. Van valaki meg igy? 16/L

2015. dec. 31. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Más korombeli reggelig bulizik,isznak.. "

Ott a probléma... nem nálad.

2015. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Én bulizós vagyok, de sajna MEGINT lefújták a bulinkat, rohadok egyedül itthon...

/L

2015. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

A gáz az lenne ha csak azért buliznál, meg piálnál reggelig, mert mások is azt csinálják.

Szerintem remek szilveszteri program a közös társasozás, meg filmezés is. :)

2015. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Én is mennék buliba, mert szeretek, csak rohadt ritkán jutok el, kb 2x egy évben.. az is ilyen családi körben van inkább, barátaim nem igazán vannak :( otthon döglök.. 16/F
2015. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem gáz - egyébként ezt neked kell érezned.

16 évesen még elég fiatal vagy a piás bulihoz, amit (mármint a vedelést) ilyenkor sokan túlzásba viszik.

Szerintem szerencsésnek mondhatod magad, hogy olyan családod van, akivel szívesen vagy, és a közös időtöket értelmes, szórakoztató dolgokkal töltitek. (Sokan joggal irigykedhetnek Rád - azok, akik csonka családban nőnek fel, ill. a szüleik isznak, nemtörődömök v. 'semmirekellők'.)

2016. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Idén mész valahova?:D

Veled egyidős vagyok, én sosem megyek sehova hanem ugyanúgy családdal vagyok, társasozunk meg filmezünk, engem nem zavar.

2016. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Iden is itthon
2016. dec. 31. 19:21
 8/8 anonim válasza:

Én is itthon szilveszterezek, lefújták a bulinkat, a szüleim sincsenek itthon.. :/ Szóval fel a fejjel! ;)

17/f

2016. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!