Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy döntenétek? (Szilveszter)

Ti hogy döntenétek? (Szilveszter)

Figyelt kérdés
Sziasztok. A legjobb barátnőmmel minden évben együtt szilveszterezünk, de általában csak ketten itthon. Ez ebben az évben sem lett volna máshogy, de ma meghívtak egy buliba, ahol ott lesz a kiszemeltem is. Nem lennénk sokan, max. 8-an, elég összeszokott és jó társaság. A barátnőmet őszintén szólva nem merném elvinni, kínos lenne mert más baráti társaság (nem szeretem ha keverednek a "társaságaim" :D) és félek, hogy egyedül érezné magát. Szóval most nem tudok dönteni. Köcsögség lenne most visszamondani, igaz? Olyan jó lenne azon a bulin ott lenni, de nem akarok kitolni a barátnőmmel. Igazából őt is hívták máshova, (oda én is mehettem volna) de azt mondta, hogy nincs kedve hozzá. Ha én lemondanám akkor ő is mehetne máshoz, de lehet rosszul esne neki. Nem tudom. Ti mit tennétek a helyemben?😞

2016. dec. 28. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
En maradnek a megszokott verzional. Kettesben filmet nezni, otthon maradni. A kiszemelteddel kesobb is osszejohetsz, sot, tobb eselyed is van ra maskor.
2016. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két nappal előtte egy megbeszélt programot azért lemondani mert akadt jobb elég nagy paréjság, főleg a legjobb barátoddal. Megpróbálhatod megbeszélni vele, lehet hogy megérti, de ne lepődj meg ha berág.
2016. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szilveszter előtt pár nappal lemondani egy megbeszélt dolgot bunkósag lenne.

Miért nem akartad a barátnődet a hazibuliba vinni? :O

2016. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

"A barátnőmet őszintén szólva nem merném elvinni, kínos lenne mert más baráti társaság (nem szeretem ha keverednek a "társaságaim" :D)"


Valszeg mégsem annyira jó barátnő neked, mint hiszed, ha így gondolod.


Szerintem mondd le vele, legalább megtudja, hogyan gondolkodsz róla.

2016. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Najó, ezt a kérdést felejtsétek el igazából. Nekem sem esne jól ha ejtenének két nappal előtte. És igazából nagyon jó barátnőm, csak abba a társaságba nem illik bele. Biztos nektek is vannak többféle társaságaitok amiben az egyik ember nem érezné jól magát és nem szeretném, hogy egyedül legyen. Csak azért vaciláltam mert a barátnőm nem szeret nagyon bulizni én meg igen. De nem mondom le mert tényleg elég köcsög dolog lenne.
2016. dec. 28. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne is. Max mondd majd el neki, hogy mennyire szerettél volna elmenni, de mégis otthon maradtál, mert ő neked fontosabb. Ez jól fog neki esni.
2016. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!