Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhívjam így szilveszterezni?

Elhívjam így szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Lesz nálam egy buli szilveszterkor, és van egy haverom akiről tudom hogy egyedül szilveszterezne, nálunk viszont inkább ilyen zártkörű, kis baráti körös buli lesz, és tudom hogy ő csak lézengene egész este mert nem ismer senkit és nem nagyon tud ismerkedni, még akkor se ha konkrétan odaviszem a másikhoz hogy "szia, ez itt xy"...hívjam meg így vagy csak a saját szilveszteremet rontanám el azzal ha esetleg egész este rajtam lógna?


Közben persze sajnálom hogy nincs kivel lennie, de nem tudom az én dolgom -e ezt megoldani, nem vagyunk annyira közeli barátok.


2016. dec. 30. 14:01
 1/3 Psycho ***** válasza:
Szerintem ez az ő döntése kell, hogy legyen. Azt megkérdezheted, volna-e kedve menni, esetleg mond el neki, kik lesznek ott, hogy ne zsákbamacska legyen neki a dolog, utána pedig mérlegelheti az ajánlatot. Ha hurcolászni akarnád szegényt, az már nem róla szólna, hanem rólad. :)
2016. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy én nem akarom hurcolászni, de tudom hogy ha csak megemlíteném hogy lesz nálam buli akkor eljönne, akkor is ha fogalma sincs kik lesznek itt, csak történjen már valami (soha nem hívják sehova), aztán viszont megsértődne ha az emberek nem 100%-ig nyitottak a hülyeségére, vagy ha nem mennek oda hozzá maguktól...és nem tudom hogy a baráti köröm mennyire lenne nyitott rá, mert szerintem eléggé máshogy gondolkoznak.
2016. dec. 30. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne hívd el.
2016. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!