Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez csak egy ideiglenes állapot...

Ez csak egy ideiglenes állapot vagy már valami másabb?

Figyelt kérdés
Nyári szünetben kezdődött, hogy a kis lelki világomon eluralkodott a melankólia. Aztán, azt remèltem, ha elkezdődik a suli, minden visszaáll a régi kerékvágásba, de még csak rosszabb. Nap közben ok nélkül rámtör a sírás, alig várom, hogy hazaérjek a suliból és bezárkózhassak a szobámba. Nincs kedvem semmihez és senkihez. Nem nagyon tudom, mit kéne változtatni, mert még az okot se értem. Egész jól tanulok, megvan a saját kis baráti köröm, de már nem érzem magam olyannak, amilyen voltam. Nem vigasztal semmi pozitív dolog. Valaki, mint kívülálló, nem érti, amit én képtelen vagyok megérteni?:(
2016. dec. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom, hogy így érzel :( Másodszor pedig azt hiszem megértem, mivel én is ugyanezt csinálom már nagyon régóta.. Annyi különbséggel, hogy én tudom az okát.. Az utóbbi időben elég sok mindenkit elvesztettem és ezáltal teljesen megváltozott az életem, valamint a felfogásom.. Veled esetleg nem történt valami hasonló az elmúlt időszakban? :/
2016. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a veled történteket. :( Nem, az életem azt hiszem egészen jó, persze nekem is adódik néha 1-1 probléma, de csak apróságok. És az a baj, hogy nem nagyon látok megoldást az állapotomra.
2016. dec. 30. 23:18
 3/5 anonim válasza:

Én is először szeretném kifejezni sajnálatomat. Viszont lenne egy kérdésem. Nyáron amikor kezdődött mit csináltál? Sokat voltál egyedül és volt időd gondolkodni? Vagy esetleg egy teljesen normálisnak látszó nyár volt?

Nekem is vannak ilyen problémáim, de nekem szerintem az a bajom, hogy nincsenek közeli barátaim.

Megértem hogy nincs kedved senkivel sem beszéli, de nincs esetleg egy nagyon közeli ismerősöd vagy esetleg testvéred akinek elmondhatnád? Sokat segít ha valakivel személyesen is meg tudod beszélni a gondjaidat.

2016. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű kamasz vagy. Ilyenkor a hormon háztartása megváltozik az embernek, ezért is van annyi depressziós kamasz. Érdekes, hogy bár százszor annyit szenvedtem gyerekkoromban mint más, mégsem voltam depressziós, úgyhogy az okát nem értem.
2016. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én ezzel tisztában vagyok, hogy nincs egy katona életem, ezt le is írtam. De például ott van a nagyanyáink gyerekkora: kerti munka, erőszak stb, és mégis boldogok voltak. Ez egy más világ, ennyi. Igen, kamasz vagyok. :/ A nyaram meg olyan volt, mint az összes: unalmas és értelmetlen. Bár van egy megszokott társaságom, de "antiszociálisnak" vallom kicsit magam, mert jól megvagyok egyedül és azt is szeretem.
2017. jan. 1. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!