Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a depresszió jelei vagy...

Ez a depresszió jelei vagy csak ideiglenes állapot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem,hogy nem tudok örülni semminek.Elvesztettem a lelkesedést a munkám iránt,nem érdekel semmi,nincs is kedvem semmihez.Még amikor plusz pénzt kaptam munkaügyben,az se hozzott lázban,pedig jól jött.Régen amint megláttam fülig ért a szám,ma meg minden érzés szürke...
2016. jún. 13. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez bizony depresszió.

Szerintem ne írass egyből pszichiáterrel antidepresszánst, inkább menj pszichológushoz, próbáljátok kinyomozni az okát.

2016. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elképzelhető, de bárhogy is ez így nincsen rendben. Sürgősen keress valamit amit valóban szeretsz csinálni, ami csak rólad szól, kibillent kicsit a stesszes hétköznapokból. Lehet ez sport, zene, főzés vagy olyan dolgok amiket régen szerettel volna kipróbálni, de mindig elnapoltad őket, igazából a lényeg, hogy érezd, hogy szereted azt csinálni. Azt pedig csináld örömmel és teljes odaadással. Lehet, hogy beleuntál a munkádba. Az unalom pedig bármilyen hülyén is hangzik, gyakran szül depressziót. Keress kihívásokat és ne halogass! És ne másban keress megoldást, hanem magadban, ez nagyon fontos. Magadat csak te tudod megmenteni, a barátaid, családod maximum segíthetnek benne. Cselekedj! Akarj jól lenni:)
2016. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!