Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mennétek szilveszterezni...

Ti mennétek szilveszterezni vagy nem?

Figyelt kérdés

4-en is hívtak, de én már úgy voltam vele hónapokkal ezelőtt is hogy sehova se megyek. Most sincs kedvem de mégis érzek valami késztetést, hogy menjek. Eddig 3x voltam szilveszterezni, az egész estét végigkészülődtem aztán elindultam nagy reményekkel a buliba és mindegyik szar volt. Talán a tavaly előtti volt tűrhető. De tavaly pl. egy nagy erőlködés volt az egész. Viszont úgy érzem, ha nem megyek akkor kimaradok valamiből. De ha elmegyek akkor tudom hogy meg fogom bánni, mert szar lesz. És a másik hogy nincs kedvem holnap egész nap másnaposan szenvedni, úgy se bírom megállni hogy ne igyak. Ti mennétek vagy nem?

20l


2016. dec. 31. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el és ha sz@r, akkor menj haza!

Ez az egyetlen kompromisszumos megoldás létezik a problémádra.

2016. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem. nekem bőven elég volt a céges buli erre az évre.. ott se voltam sokáig.
2016. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!