Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez rosszat jelent? Vagy normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rosszat jelent? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja jöttem össze az első barátommal. És elég tapasztalatlan vagyok érzelmek terén. Normális az hogy ha nincs velem nem mindig hiányzik? Van hogy nem érzem azt a bizonyos kínzó hiányt! Egyébként pedig minden egyes percben ha vele vagyok boldog vagyok, szeretem minden porcikáját!:)

2015. máj. 30. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
igen normális szerelmes vagy ennyi
2015. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem baj az, hogy nem vagytok összenőve és mindkettőtöknek megvan a saját életetek. Miért ne érezhetnéd jól magad, amikor nem vagy vele? Személy szerint én nem tartom teljesen egészséges dolognak, ha valaki megmozdulni sem tud a párja nélkül, de lehet, hogy csak én gondolom így.
2015. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2015. máj. 30. 17:24
 4/4 Manócska1 válasza:
ez normális,ne aggódj!
2015. máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!