Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso kocsinak smart fortwo jo...

Elso kocsinak smart fortwo jo valasztas lenne? Sok rosszat olvastam rola, szemelyes tapasztalatokat tudnatok irni? Dizel vagy benzin? Varosi auto lenne

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Fél autó, egész pénzért...

Neked kell tudni milyen igényeid vannak a járgánnyal szemben, de ez a mopedautó szerintem inkább csak második, vagy sokadik járműnek jó, kizárólag városon belül, ha egy, max két ember szeretne elszaladni a nagymamaihoz, még bevásárlókocsinak is kevés.

Méreténél fogva könnyű vele a parkolás, de nem kényelmes, nem is eszik kimondottan keveset, és nem olcsó.

2014. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Varosban hasznalnam, lakas-suli-melo kozott ingaznek vele nagyjabol, egyedul
2014. nov. 19. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

dízelt ne. és nem mindegy a váltója sem.

egyébként jó autó, nincs vele baj, ideális városi járgány. a benzines jó választás lenne. elég az alap típus, mert van tuning is.

2014. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, melyik evjaratot ajanljatok? Mire figyeljek vasarlasnal?
2014. nov. 19. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

1-nek. Minek írsz ha sosem láttál ilyen autót?

Méghogy nem kényelmes, sokat fogyaszt hahaha.

Nekem sem volt, nem is vennék, de legalább vezettem és tudom hogy két embernek kényelmes belül, és egy minimális csomagtartó is marad mellé. Első szériás, azthiszem 600-ast vezettem benzinest, a váltó kifejezetten tetszett, a műszerfalon világít a zöld nyíl amikor optimális a váltás:). 3 liter körül elment országút+faluk között. Ha veszel akkor inkább újabbat ajánlok, a régiek ha meghibásodnak baromi sokba kerül a javításuk(az újabbaknak is de az korából adódóan kevésbé várható hogy javítani kell). A gumikat nézd meg jó állapotban vannak-e, mert az extrém mérete miatt az sem olcsó. Mondanám hogy a motort is nézd meg, de ez fizikai lehetetlenség, úgy elrakták. Ha a futómű a legkisebb hibát produkálja ne vedd meg,később megköszönöd magadnak.

Városba ideális autó, amúgy 100 fölött már féltem benne, rövid tengelytáv, magas építés:)

2015. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ilyen szart ne vegyél árához képes kicsi, meg szar inkább vegyél ugyanennyiért egy értelmes kocsit!!!!!
2015. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább vegyél egy 4 golfot malydem egy árban vannak!
2015. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2004 es 106000km es Smart Fortwom van.Autopalyara nem valo,nem szereti es 120nal letilt.Amikor meg letilt gyengul a motor ereje.Varosba es parkolasra tokeletes.Ja es a 700kobcentis zabalja az olajat a turbo miatt.Nekem 1000km utan 1liter olajat kellett utantoltenem.Kenyelmesnek kenyelmes meg Mercedes,de megbantam.Kispolszkira kevesebbet kellett kolteni mint erre.Es mar ketszer volt valtohibaja.Errol ennyit.Amint lehet lecserelem jobbra...Opel Corsa jobb...
2017. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!