Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Biztos már sok ilyen kérdés van..de eddig nem találtam igazán normális választ. Az helyzet hogy általában jól eltudok beszélgetni idegenekkel..új emberekkel amikor 1-2 vagyunk..sőt igazán kedvelhető vagyok. De amikor többen vagyunk társaságban akkor esélyem sincs..lehet hogy sokszor flegmának meg kedvedlennek tűnök,pedig csak arról van szó hogy nem tudom mit mondjak. Pl. Múltkor ismerősöm is bemutatott baráti körének akik sokan voltak..de amikor elkezdtek régi sztorikról dumálgatni akkor ahhoz én csak kussoltam:( Azt se tudom miről van szó, Meg van ilyen sorozat amit néznek..én meg nem,ilyenkor se tud mit mondani az ember. Annyira gáznak érzem ..hogy ilyenkor mit gondolnak rólam :S.Amikor tudok próbolkozok,de egy idő után elmegy a kedvem..

2017. jan. 7. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutasd magad erdeklodonek. Ha nem is szolalsz meg, akkor is figyelsz rajuk, es ha veletlenul neked szegezik a kerdest, hogy mit figyelgetsz, amikor hozza sem szolsz, akkor elmondhatod nekik, hogy igazibol te nem vagy erintett a dologban, de most figyelsz, hogy fel tudd venni a fonalat.
2017. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes atavisztikus óvatosság. Az ősember hordákban élt. Ha idegen hordával került kapcsolatba, rendszerint megölték. Ezért van az, hogy hirtelen idegen társaságba csöppenve, még ma is kicsit meg van szeppenve, és próbál szürkén elvegyülni.
2017. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!