Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy változzak meg?

RusherGirl kérdése:

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Nem tudok a személyiségemen változtatni pedig szeretnék.A barátaim nagyrésze a változás mellett áll mivel,nagyon visszahúzódó típus vagyok.Van egy fiú aki tetszik nekem de neki az én stílusom nem jön be HELP ME!!!! :( Az ismerőseim, távol álló barátaim bántanak...(azt mondják rám hogy hülye és csúnya vagyok)...Kérlek segítsetek hogy mielőbb meg tudjak változni!!
2014. jún. 30. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen barátok azok, akik megváltoztatnának? Ne változz meg!!! Szerezz új barátokat! Vagy mondd el nekik, hogy nem fogsz változni, és ha így is elfogadnak, akkor szeretnek, és nem kell változnod. A fiú, aki tetszik neked, abba nem vagy szerelmes, nem igaz? És ha nem jössz be neki? Akkor nem illetek össze. A távol álló barátaid, akik bántanak, nem is a barátaid...
2014. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyelj,ez nem olyan egyszerű,és én is meg szeretnék változni,az ellen nem tehetek mást ha bántanak minthogy megváltozom,és amúgy nagyon szeretem azt a srácot! Egyszer,kétszer bejöttem neki de most más a véleménye rólam! De köszi a tanácsot!! :)
2014. jún. 30. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó. Egy srác kedvéért nem éri meg, de ha változol, csak külsőleg :)
2014. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!